Техно

Блендери Braun – найкращий помічник для будь-якої квартири

Подрібнення їжі найшвидшим чином виконують блендери Braun. Крім того, багатофункціональні пристрої здатні збивати рідини, вершки і білки в міцну піну, замішувати тісто різної консистенції, шинкувати харчові продукти у вигляді соломки. Блендери Braun також дуже корисні якщо в сім’ї є маленькі діти, яким потрібно готувати різні кашки та спеціальне дитяче харчування.

Види блендерів Braun на сучасному ринку кухонної техніки

Всі блендери Braun підрозділяються на ручні і стаціонарні моделі. Ручні моделі блендерів Braun – це пристрої з двох основних компонентів: ручки і ємності. Ручка, якою оснащується прилад, ритмічно рухає лезами, які виконують основну частину роботи. Ємність найчастіше виготовлена з пластику, її обсяг може відрізнятися в залежності від технічних характеристик самого блендера та цінового діапазону. Для зручності користувачів, в більш дорогих моделях, досить часто пристрій комплектується не однієї, а двома чашами різного об’єму.

Вибираючи той чи інший прилад, варто звернути увагу на його потужність і кількість швидкостей. Для отримання пюре вибирається більш висока швидкість, дрібно подрібнені продукти рубаються на менших оборотах. Великою перевагою ручних блендерів є плавне регулювання швидкості. У побутових умовах потужність в 1 кіловат цілком влаштує домогосподарку.

Практично всі блендери Braun комплектуються насадками для збивання і насадками для пюре, шинкування та подрібнення. Стаціонарні моделі блендерів відрізняються габаритними розмірами, великою кількістю швидкостей, наявністю імпульсного режиму і додатковими функціями, такими як колка льоду, виготовлення супів-пюре і смузі. При цьому стаціонарний блендер Braun може сам вибирати оптимальні швидкість і час, але це виконують не всі прилади, а лише частина з них, які відносяться до більш дорогого сегменту.

Ножі виробляються з нержавіючої сталі. Чаша V-подібної форми виготовляється з термостекла, тому в ній можна змішувати як холодні, так і гарячі продукти. Конфігурація ємності сприяє горизонтальному і вертикальному змішуванню продуктів харчування. Така комбінація рухів сприяє якісному і ефективному міксуванні різних сумішей. З метою запобігання ковзання ніжки механізму фіксуються прогумованим матеріалом, корпус стійкий до подряпин і потертостей.

Практично всі блендери Braun мають оригінальний дизайн. Крім цього велика увага приділяється ергономічним властивостям і класу енергоефективності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України