Блендери Braun – найкращий помічник для будь-якої квартири

Подрібнення їжі найшвидшим чином виконують блендери Braun. Крім того, багатофункціональні пристрої здатні збивати рідини, вершки і білки в міцну піну, замішувати тісто різної консистенції, шинкувати харчові продукти у вигляді соломки. Блендери Braun також дуже корисні якщо в сім’ї є маленькі діти, яким потрібно готувати різні кашки та спеціальне дитяче харчування.

Види блендерів Braun на сучасному ринку кухонної техніки

Всі блендери Braun підрозділяються на ручні і стаціонарні моделі. Ручні моделі блендерів Braun – це пристрої з двох основних компонентів: ручки і ємності. Ручка, якою оснащується прилад, ритмічно рухає лезами, які виконують основну частину роботи. Ємність найчастіше виготовлена з пластику, її обсяг може відрізнятися в залежності від технічних характеристик самого блендера та цінового діапазону. Для зручності користувачів, в більш дорогих моделях, досить часто пристрій комплектується не однієї, а двома чашами різного об’єму.

Вибираючи той чи інший прилад, варто звернути увагу на його потужність і кількість швидкостей. Для отримання пюре вибирається більш висока швидкість, дрібно подрібнені продукти рубаються на менших оборотах. Великою перевагою ручних блендерів є плавне регулювання швидкості. У побутових умовах потужність в 1 кіловат цілком влаштує домогосподарку.

Практично всі блендери Braun комплектуються насадками для збивання і насадками для пюре, шинкування та подрібнення. Стаціонарні моделі блендерів відрізняються габаритними розмірами, великою кількістю швидкостей, наявністю імпульсного режиму і додатковими функціями, такими як колка льоду, виготовлення супів-пюре і смузі. При цьому стаціонарний блендер Braun може сам вибирати оптимальні швидкість і час, але це виконують не всі прилади, а лише частина з них, які відносяться до більш дорогого сегменту.

Ножі виробляються з нержавіючої сталі. Чаша V-подібної форми виготовляється з термостекла, тому в ній можна змішувати як холодні, так і гарячі продукти. Конфігурація ємності сприяє горизонтальному і вертикальному змішуванню продуктів харчування. Така комбінація рухів сприяє якісному і ефективному міксуванні різних сумішей. З метою запобігання ковзання ніжки механізму фіксуються прогумованим матеріалом, корпус стійкий до подряпин і потертостей.

Практично всі блендери Braun мають оригінальний дизайн. Крім цього велика увага приділяється ергономічним властивостям і класу енергоефективності.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh