Здоров'я

Блефаропластика – пластика повік

Як Ви думаєте, на що при спілкуванні ми звертаємо найбільше уваги? Правильно, на очі людини. Недарма кажуть: «Очі – дзеркало душі». На жаль, з віком наші «дзеркала» втрачають свою привабливість: шкіра над століттями розтягується і нависає на очі, утворюються «мішки», з’являються виражені зморшки. Виправити ситуацію можна за допомогою сучасної методики видалення жирових гриж – блефаропластики.

Що таке «блефаропластика»?

Блефаропластика – це хірургічна корекція повік, спрямована на зміну форми очей, видалення шкірних надлишків на століттях, усунення мішків під очима. Ця операція вимагає особливої ​​точності і високої кваліфікації хірурга, тому що навіть найменший недолік буде помітний не тільки для Вас, але і для оточуючих.

У Клініці Med City блефаропластика проводиться сертифікованими хірургами, в сучасній операційної і тільки якісними матеріалами. Клініка має діючу ліцензію. На сторінці клініки http://medcity.ua/services/plastika-vek/ ви можете більш детально ознайомитися з послугами та медперсоналом.

Виділяють блефаропластику верхніх і нижніх повік. Ці операції можна проводити як окремо, так і спільно.

Блефаропластика верхніх повік

Показання до проведення:

  • надлишки шкіри, які «нависають» на очі, що підвищує стомлюваність і робить погляд важким і втомленим
  • жирові підшкірні грижі, які посилюють припухлість повік
  • вікові зміни (обвисання шкіри)

Пластика верхніх повік – малотравматичная операція, яка проводиться під місцевою або загальною анестезією. Для видалення шкірних надлишків робиться акуратний надріз на складочки століття, який згодом зашивають косметичними нитками. Шов з часом стає практично непомітним, тому що він ховається за природними складками століття в даній області. Набряки і припухлості зберігаються протягом тижня після блефаропластики.

Блефаропластика нижніх повік

Показання до проведення:

  • мішки під очима
  • розтягнута шкіра, що утворює зморшки

При пластиці нижніх повік розріз робиться трохи нижче краю росту вій або по внутрішній стороні слизової століття. Операція триває від 40 хвилин до 2 годин. Результат зберігається протягом 7-10 років і залежить від способу життя пацієнта, догляді за століттями, хронічних захворювань і спадковості.

Додатковою перевагою блефаропластики є відновлення периферичного зору в бічних і верхніх зонах.

За бажанням пацієнта одночасно з підтяжкою століття можна провести інші омолоджуючі процедури.

Протипоказання:

  • підвищений внутрішньоочний тиск
  • цукровий діабет у важкій формі
  • захворювання щитовидної залози
  • порушення згортання крові
  • захворювання серця, тяжкі захворювання внутрішніх органів

Після підтяжки повік Ви будете виглядати свіжими і омолодженими. Навколишні не помітять оперативного втручання, але неодмінно відзначать Ваш сяючий і відкритий погляд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України