Глава УГКЦ зареєструвався на Світовий День Молоді

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук зареєструвався учасником Світового Дня Молоді у Кракові.

4 лютого, перебуваючи на Синоді єпископів у Брюховичах біля Львова, Глава УГКЦ підтердив свій намір разом з молоддю їхати на СДМ, що відбудеться цього року 26-31 липня у Кракові (Польща). Він заповнив реєстраційну форму на Світовий День Молоді й закликав всіх без винятку владик, які зібралися на Синоді Єпископів УГКЦ, також реєструватися і взяти участь у цьому найбільшому молодіжному заході світу. Цікаво, що реєстрація на СДМ для єпископів завершується 29 лютого.

Окрім того, усі владики на Синоді отримали від Комісії у справах молоді УГКЦ перший інформаційний плакат про СДМ та запрошення для всіх священиків із закликом готувати молодь до зустрічі з друзями з усього світу та з Папою, зокрема з допомогою Духовної програми приготувань до СДМ «Молодь 2016». Такі запрошення та інформаційні плакати вже відправленні через молодіжні єпархіальні комісії по всій Україні.

Ти теж можеш зареєструватися на Світовий День Молоді! Детальна інструкція є тут>>>

Швидко здійснити попередню реєстрацію можна за посиланням: docs.google.com

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh