Блаженніший Святослав у Великобританії відвідав громади УГКЦ у Стокпорті і Волвергамптоні

У понеділок, 23 жовтня 2017 року, Блаженніший Святослав завершив свій тур по українських католицьких парафіях у Великобританії візитом до українських спільнот Стокпорту і Волвергамптону.

Отець Євген Небесняк і п. Микола Матешко привітали Главу УГКЦ, якого супроводжував владика Гліб, духовенство української католицької єпархії Пресвятої родини і отці Пресвятого Серця з римо-католицької церкви св. Йосифа. Була присутня також радник Лінда Голт, Міський голова Стокпорту.

У своїй проповіді під час Божетсвенної Літургії Блаженніший Святослав говорив про християнську солідарність, гостинність і братню любов, виявлену між українськими католиками в Стокпорті і римо-католицькою парафією св. Йосифа, яка майже 17 років тому відкрила свої двері для українців.

Після обіду Його Блаженство відслужив Молебен до Матері Божої в церкві Святих Володимира і Ольги. Парафіяни і вірні з сусідніх сіл і міст зібрались разом з парафіяльним священиком д-ром Олександром Лісовським привітати і прийняти Главу Української Греко-Католицької Церкви у своїй парафії. Був присутній також Еліас Матту, Міський голова Волвергамптону. Це була історична подія для спільноти, так як від посвячення храму, який був збудований з нагоди Тисячоліття Хрещення України – вперше Глава Церкви відвідав Волвергамптон.

У промові під час прийняття в Стокпортівському українському центрі і під час бенкету в його честь у Волвергамптонському українському культурному центрі Блаженніший Святослав говорив про важливість зберігати віру і культуру в серці українського життя у Великобританії. Роблячи це, Церква не лише виживе, але також розквітатиме так як її багатсво і сила є в середині її вірних.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh