Блаженніший Святослав висловив співчуття з приводу відходу у вічність владики Михаїла (Микицея)

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав написав листа-співчуття преосвященному владиці Даниїлу (Козлінському), Єпископу єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі, усьому духовенству та вірним з приводу відходу у вічність владики Михаїла (Микицея), Єпископа-емерита єпархії УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці в Аргентині.

«Прийміть від мене щирі співчуття, що скріплені моєю прохальною молитвою за душу новопреставленого єпископа-емерита, який був одним із співсвятителів під час моєї єпископської хіротонії», – написав Предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви нагадав, що починаючи із 70-х років минулого століття, владика Михаїл повністю присвятив своє життя служінню вірним нашої Церкви в Аргентині, яке не завжди було легким, але завдяки молитвам усопшого і щирій вірі наших людей сповнене щедрих Божих дарів.

«Сьогодні владика Михаїл предстоїть перед Тим, про кого проповідував, чиїм Тілом і Кров’ю живив вас, і в ім’я кого відпускав гріхи всім, хто був відкритим на дію Божої благодаті. …Сьогодні владика промовляє до кожного з нас свою останню проповідь, і головним наголосом у ній є слова: «Будьте вірні Ісусові Христові, Його святій Церкві та чувайте над своїм спасінням, і тоді смерть, що для віруючих людей означає пасха-перехід, буде не втратою, а здобутком». Сьогодні для вашої єпархії цим даром є постать усопшого владики, який став вашим небесним заступником і покровителем», – мовиться у листі-співчутті.

У цей пасхальний час, написав Блаженніший Святослав, очікуючи Вознесіння Господнього та Зіслання Святого Духа, який утверджує нас у нашій вірі, скріплюючи своїми дарами, віддаймо душу новопреставленого владики Михаїла в руки безмежного Божого милосердя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh