Духовне

Блаженніший Святослав нагородив патріаршою грамотою отця-мітрата Романа Мірчука

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав нагородив патріаршою грамотою отця-мітрата Романа Мірчука, адміністратора парафії храму Вознесіння Господнього в м. Одеса, з нагоди 70-річчя з дня народження. Грамоту ювіляру вручив владика Михайло Бубній, екзарх Одеський, під час подячної Божественної Літургії на парафії Вознесіння Господнього.

Блаженніший Святослав нагородив патріаршою грамотою отця-мітрата Романа Мірчука

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого життя, за дар бути учасником Христового Священства та всі інші дари, якими Він так рясно Вас наділив, і які Ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові й Церкві. Ваше служіння видиме і відоме в усій нашій Церкві, на різних континентах. Вас знають не тільки на американських теренах, де ви навчалися і тривалий час служили, а й на материнських землях УГКЦ, в Україні, куди Ви повернулися, щоб довгі роки працювати віцеректором, виховником і викладачем у семінарії Святого Духа в Рудному «для вдосконалення святих на діло служби, на будування Христового тіла» (Еф. 4, 12).

На переконання Блаженнішого Святослава, багатолітнє жертовне служіння отця Романа Мірчука слугує взірцем життя доброго пастиря і будівничого. «Сьогодні Ви є активним будівничим храмів – сакральних споруд і храмів людських душ – Одеського екзархату, чим здобули собі у вірян добру славу й авторитет, а в Господа – безцінний скарб, який сягає небесної слави. Саме в руки милосердного отця віддаємо ваше життя і подальше священниче служіння. Прохаючи Господа Бога винагородити Вас сторицею за всі Ваші старання».

«Складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Бажаємо, щоб Всевишній благословив Вас міцним здоров’ям і надалі засилав Вам свої дари. Нехай благодать Святого Духа супроводжує Вас і допомагає Вам виконувати Божу Волю. Поручаємо Вас заступництву Пресвятої Богородиці. Нехай Вона покриває Вас своїм покровом і буде Вашою молільницею та помічницею в усіх потребах».

Пресслужба Одеського екзархату

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України