Духовне

Благодійний фонд «Карітас-Київ» розпочинає навчальну програму для волонтерів «Соціально-освітня волонтерська академія «СОВА»

Ця програма допоможе у професійному навчанні волонтерів для соціальної діяльності у парафіях, у мобілізації волонтерів для праці з різними віковими групами, активізації та організації соціального служіння.

Тому, реалізуючи затверджену Синодом Єпископів УГКЦ Стратегію розвитку соціального служіння, БФ «Карітас-Київ» розпочинає навчально-формаційну програму для активних мирян – волонтерів.

Заохочуємо долучатися до програми та запросити активних людей і волонтерів, щоб бути активними у діяльності спільноти та суспільства.

Програма передбачає п’ять одноденних тренінгів у Києві (10:00-17:00) та розробку й реалізацію волонтерами мініпроєктів чи волонтерських ініціатив, а також – отримання сертифікатів випускників цього волонтерського вишколу.

Тематика зустрічей:

  • Християнське волонтерство як лідерство. Волонтерство та ЗМІ. Соціальна доктрина Церкви.
  • Особливості волонтерського служіння у праці з дітьми й сім’ями. Арттерапія як ключик до дитячих сердець.
  • Особливості волонтерського служіння у праці з дорослими й людьми літнього віку. Що має знати волонтер про працю з людьми, які пережили травматичні події.
  • Особливості волонтерського служіння у праці з людьми з інвалідністю.
  • Волонтерський менеджмент та волонтерство без вигорання.

Навчання проходитиме в офлайн-форматі по суботах.

Перша зустріч – 26 лютого, дати інших тренінгів узгоджуються, але планується завершити навчання до кінця травня. Залежно від епідеміологічної ситуації, дата може бути змінена, або перенесена у онлайн формат.

Просимо долучатися лише тих учасників, які готові взяти участь в усіх п’яти тренінгах, а не вибірково!

До участі запрошуються волонтери віком від 18 років.

Кількість учасників навчального курсу обмежена. На основі конкурсу  будуть відібрані 30 осіб.

Організаційні внески для харчування та роздаткових матеріалів – 200,00  грн з учасника за участь в одному одноденному тренінгу.

Як стати учасником?

Для того щоби стати претендентом на участь в цій навчальній програмі, необхідно зареєструватися – пишіть на адресу – sovacaritas@ukr.net

У повідомленні волонтеру слід вказати: 1) ПІБ, 2) Повну дату народження, 3) Місцевість, 4) Кілька слів про те, чим саме зацікавила ця програма.

Дедлайн зголошення – 15 лютого 2022.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України