Авторські статтіТехно

Смартфон BlackBerry показали в тізері до анонсу

Користувачі змогли дізнатися деякі характеристики пристрою з відео на кілька секунд.

BlackBerry KEY2 LE показали в тизере до анонсаНовий смартфон BlackBerry KEY2 LE показали в тізері до анонсу і, відповідно 10-секундному відео, BlackBerry KEY2 LE з 4,5-дюймовим LCD-екраном виробники зроблять з металевим корпусом і прогумованою задньою панеллю. Разом зі смартфоном буде йти QWERTY-клавіатура.

Також у відео можна зрозуміти, що модель буде відрізнятися від попередниць не тільки дизайном, але і деякими технічними характеристиками.
KEY2 LE доповниться здвоєною камерою на 5+13 Мп, акумуляторів на 3600 маг, пам ” яттю на 4 Гб і 32/64 Гб. За функціональність і швидкодія пристрою відповідає 8-ядерний чіпсет Snapdragon 636 від Qualcomm.

Раніше експерти визначили різницю між BlackBerry Key2 і KeyOne. По-перше, вона полягає у вартість, друга версія на 100 доларів дорожче, ніж попередня. По-друге, у другій версії буде більш потужний процесор, але дисплей збережеться від першої. По-третє, багато оновлень і додатковий обсяг пам’яті якраз окупляться за ту суму, що покупці змушені були доплатити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України