Новини

Black Friday: переваги сервісу для покупців та продавців

Традиція влаштовувати розпродажі у магазинах після Дня подяки з’явилася у США ще у 19 столітті, а в 60-х роках минулого століття таке явище отримало назву «Чорна П’ятниця»

Всього на три доби магазини пропонують шалені знижки (часом і до 90%), аби звільнитися від залишків та поповнити полиці новими товарами. У еру інтернет-продажів не обов’язково стояти в черзі, аби «урвати» потрібну річ за низькою ціною: всі покупки просто робити онлайн. Невдовзі стартує чорна п’ятниця 2021 список магазинів з низькими цінами на сайті blackfridays.com.ua.

Купувати зі знижками простіше, якщо зайти на сайт, де зосередилися продавці якісних затребуваних товарів. Саме таким є портал Black Friday. На сайті зібрані пропозиції магазинів-партнерів, серед яких:

·       Ельдорадо

·       Розетка

·       Фокстрот

·       Автобаза

·       Ісса Плюс

·       Ів-Роше та ін.

Загалом, більш ніж 200 магазинів пропонують 60 тисяч товарів та послуг (одяг, взуття, електроніка, товари для дому, прикраси, туристичні мандрівки тощо) за низькими цінами. Користувачу сайту достатньо вибрати магазин зі списку та перейти на його сторінку. Перевага сервісу у тому, що магазини пропонують лише якісну та затребувану продукцію серед споживачів. Щоб не пропустити початок шалених знижок, варто підписатися на розсилку повідомлень від Black Friday. Бажаючі можуть стати партнером проекту та розмістити на платформі свій магазин. Для цього потрібно подати заявку, заповнивши коротку анкету на сайті.

Як вдало купувати під час Чорної П’ятниці

Можливість придбати кілька речей за ціною одної паморочить голову. В період знижок на Black Friday люди купують чимало товарів, які насправді їм в нагоді не стануть. Аби заощадити на шопінгу та не засмічувати шафу, варто скористатися такими порадами:

·       Заздалегідь подумайте, які товари вам необхідні. Складіть список потрібних речей. Його навіть можна поділити за кольорами: «дуже необхідні речі», «потрібні товари», «речі, що стануть в нагоді».

·       Встановіть розмір бюджету, за який не можна буде виходити.

·       Перевіряйте ціни в магазинах за кілька тижнів до початку акції. Таким чином вдасться зрозуміти, чи вдаються продавці до хитрощів: штучно піднімають вартість товарів, а під час знижки залишається першочергова ціна продукції.

·       Перевіряйте відгуки користувачів про магазин та конкретний товар, звертайте увагу на можливість повернення речей та коштів, відповідно до закону про права споживача.

Важливо відмовитися від купівлі неякісних речей. Все одно гроші будуть витрачені (навіть якщо сума здається незначною), а товар опиниться у смітнику.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України