ЄС|NATO

Бєс повністю вийшов з-під контролю ДНР

   У результаті постійних штурмів позицій українських військ в аеропорту в Донецьку загони місцевих терористів та російських найманців несуть критичні втрати.

У зв’язку з цим після виведення з Донецьку підрозділів регулярної армії Росії гостро постало питання доукомплектування терористичних груп особовим складом. Керівник російських бандформувань під назвою «донські козаки», які діють на території Донбасу, «отаман» М. Козицин пообіцяв поповнити формування «батальон «Кальміус», який діє в Донецьку, за рахунок «козаків», які мають прибути з РФ. За твердженням Козицина, на Донбас невдовзі має прибути нова партія – не менше 500 російських найманців.

Загострився конфлікт між керівництвом терористичної організації «ДНР» та командиром терористичного угруповання «Народне ополчення Донбасу» у м. Горлівка І. Безлером («Бєсом»). Керівництво «ДНР» скаржиться, що лідер горлівських бойовиків став повністю некерованим. Зокрема, Безлер «відминив» усі документи, видані від «ДНР», та запровадив у Горлівці власну пропускну систему. Посвідчення та перепустки від «ДНР» у місті не діють.

У «ДНР» намагаються створити «зимові стратегічні запаси». Введені жорсткі обмеження на паливно-мастильні матеріали (ПММ) для терористичних груп, також проголошено про створення «недоторканого запасу» ПММ. Також керівництво «ДНР» видало наказ щодо створення складів боєприпасів у різних населених пунктах з метою розосередження партій мін, ракет та снарядів, які прибувають з території Росії.

На територіях Луганської області, які перебувають під контролем бойовиків, також триває підготовка до зими. Керівництво «ЛНР» проголосило план створення запасів на зиму та наказало бойовикам готуватися до ведення бойових дій у зимових умовах. У низці населених пунктів Луганської області оголошено заборону на вивіз з міст вугілля та продовольства.

У Макеєвці та Єнакієвому створено бази терористів для ротації, відпочинку та проведення доукомплектування живою силою й технікою терористичних груп, які брали участь у боях в Донецьку.

Терористи на Донбасі намагаються взяти під свій повний контроль усі місця видобутку вугілля, включаючи «копанки», та обкласти їх «податками». У «ДНР» цей «податок» складає 20 тис. гривень з кожної шахти чи «копанки», у «ЛНР» – 14% від коштів, отриманих від реалізації вугілля населенню.

Водночас уся система видобутку та транспортування вугілля в районах Донбасу, контрольованих бойовиками, руйнується через бойові дії. До того ж українські війська контролюють декілька найважливіших транспортних вузлів, що не дозволяє бойовикам розширювати «бізнес» з продажу вугілля.

Dmitry Tymchuk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.