Війна РФ проти України

Бірюков: 4 роки тому «рядове» відділення «рядової» бригади ДШВ мало 50 панцирних броників на всю бригаду

Радник президента України, волонтер Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook пише про те, що сьогодні, як в Україні, так і за її межами вистачає розумників, які критикують українську армію, розповідають про те, що нічого не змінюється, хлопці продовжують тримати оборону в гумових капцях і спортивних костюмах.

На противагу критикам Юрій Бірюков опублікував фото з коліматорами, штатними, з кевларовими касками і брониками, з термобілизною і флісовими кофтами, флісовими ж рукавичками і бафами, з балістичними масками і наколінниками, з берцями, аптечками, треккінговими шкарпетками і всім іншим. Радник уточнює, що це «рядове» відділення «рядової» бригади ДШВ.

Волонтер пише, що ще чотири роки тому таке ж «рядове» відділення «рядової» бригади могло похвалитися формою «дубок», гомілками «рифленкою», сталевими шоломами. А, було 50 панцирних броників на всю бригаду. Бірюков каже, що можна що завгодно писати і розповідати, можна будь-яку нісенітницю генерувати, але ті, хто був в армії до війни або ті, хто став допомагати армії з перших днів війни – правду знають.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України