Новини

Біорозкладні пакети: важливість екологічних альтернатив для України

Біорозкладні пакети: екологічно відповідальний вибір для українських споживачів

Віднедавна еко кульки почали активно поширюватися в Україні, а це означає, що наша країна перейшла від розмов про турботу про екологію до реальних дій. Вплив біорозкладних пакетів на навколишнє середовище не несе жодної небезпеки, якщо їх правильно утилізувати.

Еко пакети доступні для компостування і робити це можна просто вдома. Для цього знадобляться спеціальні засоби, проте вони доступні кожному. Зазначимо, що для утилізації подібної продукції в промислових масштабах необхідні окремі полігони. Без належних умов утилізації біорозкладні пакети втрачають усі свої переваги.

Еко пакети дещо поступаються за своїми експлуатаційними характеристиками синтетичним конкурентам, проте підбір правильної продукції під конкретні цілі вирішують подібну проблему. У цьому випадку важливо звертатися до відповідальних і надійних виробників. Торгова марка МПАК є саме таким. Більш детальна інформація представлена за посиланням: https://www.mpak.ua/produktsiya/izgotovlenie-paketov-s-logotipom/biorazlagaemye-pakety/

Як біопакети сприяють зменшенню пластикових відходів в Україні?

Чому багато хто переходить на подібні кульки? Вся справа в небезпеці, яку несуть звичайні поліетиленові пакети екології:

 • не існує жодного ефективного способу утилізації, тільки переробка;
 • розкладається протягом 4 століть;
 • мільярди тонн відходів засмічують ґрунт, ліси й океани;
 • гори сміття продовжують зростати, бо людство наразі не готове повністю відмовитися від поліетилену.

Чому біорозкладні пакети – це хороша альтернатива?

 1. При дотриманні правил утилізації розкладаються приблизно на 350% швидше;
 2. Не залишають за собою жодного синтетичного сліду, оскільки розкладання відбувається виключно на природні компоненти;
 3. Підходять для вільного використання в бізнесі, оскільки законодавство щодо використання біорозкладних пакетів в Україні не вводить на них жодних обмежень;
 4. Також привабливі, особливо продукція з логотипом.

Головна особливість еко кульків полягає в їхній натуральності. Виготовляються вони з кукурудзяного або картопляного крохмалю. З нього синтезується молочна кислота, яка вже переводиться у форму гранул для безпосереднього виробництва – полілактид.

Біорозкладні пакети в Україні здатні виправити нинішню екологічну ситуацію. Їхнє повсюдне використання та утилізація, згідно з усіма нормами і технологіями, дасть змогу істотно знизити використання синтетичних аналогів. Наприклад, біорозкладний одноразовий пакет у рази простіше знищити, ніж поліетиленовий.

Переваги від використання біорозкладних пакетів для українських компаній

Турбота про екологію – це не тільки необхідність, а й модний тренд. Використання подібної продукції позитивно позначається на репутації бренду. Зазначимо, що технології виробництва біопакетів дають можливість повністю замінити звичайні кульки.

Як вони можуть стати вигідними:

 • на них також привабливий вигляд має повнокольоровий друк, тому біорозкладна продукція входить до списку ефективних маркетингових інструментів;
 • позитивно впливає на імідж компанії;
 • замовлення великих партій обходиться набагато дешевше;

Перехід на такі кульки стане вигідний і державі:

 1. з’явиться можливість зосередитися на переробці та утилізації пластику;
 2. суттєва економія коштів на знищенні синтетичного сміття;
 3. очищення тисяч квадратних кілометрів від пластикових відходів.

Україна тільки стає на шлях повноцінної турботи про екологію, але виробники біорозкладних пакетів в Україні готові підтримати в цьому і бізнес, і споживачів. Торгова марка МПАК займається виготовленням усіх видів і типів біо кульків під завдання саме вашого бізнесу, пропонуючи найвигідніші умови співпраці!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України