Більшість чехів хоче змінити роботу вже в цьому році

Для працевлаштованих жителів Чехії ситуація на ринку праці складається сприятливо: брак фахівців змушує роботодавців пропонувати більш вигідні умови праці.

Не в останню чергу із-за цього 58 % чехів мають намір у цьому році змінити місце роботи. Ще третина очікують підвищення зарплати.

Це випливає з даних дослідження порталу Profesia.

Лише 3 % побоюються звільнення, стільки ж очікують погіршення умов праці.

Тім годиною фахівці считают, що в найближчі місяці рівень безробіття знову знизитися.

Нагадаємо, на чеському ринку праці не вистачає 14 тис. представників будівельних професій та 9,5 тис. водіїв. Навесні минулого року ці показники становили 8 тис. і 6 тисяч. Крім того, не вистачає тисяч кухарів, прибиральниць, охоронців, зварювальників, монтажників.

На початку січня сайт Idnes.cz опитав спеціалістів на предмет ситуації на ринку праці в 2018 році. Судячи за їхніми прогнозами, роботодавців чекають важкі часи.

«Рівень безробіття продовжить падати, при цьому стані більше вакансій. Очевидний парадокс — все більше роботи, яку ніхто не хоче робити, і все більше людей, не бажаючих працювати на запропонованих умовах. Ніхто не буде відгукуватися на пропозиції на роботу, фірми і компанії будуть змушені залучати великою зарплатою», — вважає Їржі Халбрштат з компанії ManpowerGroup.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh