Діаспора

Більшість чехів хоче змінити роботу вже в цьому році

Для працевлаштованих жителів Чехії ситуація на ринку праці складається сприятливо: брак фахівців змушує роботодавців пропонувати більш вигідні умови праці.

Не в останню чергу із-за цього 58 % чехів мають намір у цьому році змінити місце роботи. Ще третина очікують підвищення зарплати.

Це випливає з даних дослідження порталу Profesia.

Лише 3 % побоюються звільнення, стільки ж очікують погіршення умов праці.

Тім годиною фахівці считают, що в найближчі місяці рівень безробіття знову знизитися.

Нагадаємо, на чеському ринку праці не вистачає 14 тис. представників будівельних професій та 9,5 тис. водіїв. Навесні минулого року ці показники становили 8 тис. і 6 тисяч. Крім того, не вистачає тисяч кухарів, прибиральниць, охоронців, зварювальників, монтажників.

На початку січня сайт Idnes.cz опитав спеціалістів на предмет ситуації на ринку праці в 2018 році. Судячи за їхніми прогнозами, роботодавців чекають важкі часи.

«Рівень безробіття продовжить падати, при цьому стані більше вакансій. Очевидний парадокс — все більше роботи, яку ніхто не хоче робити, і все більше людей, не бажаючих працювати на запропонованих умовах. Ніхто не буде відгукуватися на пропозиції на роботу, фірми і компанії будуть змушені залучати великою зарплатою», — вважає Їржі Халбрштат з компанії ManpowerGroup.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.