Авторські статтіНовини з Австрії

Більшість австрійців вважають правильним курс влади щодо закриття мечетей в країні

Як повідомляє видання Profil, більшість учасників опитування, проведеного інститутом Unique research на замовлення видання вважають правильними дії влади Австрії щодо закриття в республіці мечетей і висилку імамів, які порушують чинне національне законодавство про іслам.

Опитування робили серед австрійців у віці від 16 років у період з 11 по 15 червня поточного року. Всього в опитуванні брало участь п’ятсот респондентів.

Учасникам було поставлено єдине питання: «Як ви оцінюєте заходи уряду щодо закриття мечетей і висилку імамів з-за відсутності прихильності їх до Австрії?»

Як показали результати опитування, 66 відсотків респондентів схвалюють такі дії влади, 14 відсотків визнали заходи «занадто м’якими», 10 відсотків вважають вжиті заходи «занадто суворими», 10 відсотків опитаних не змогли дати відповідь або ухилилися від оцінки дій австрійського уряду.

Похибка результатів склала +/- 4,4 відсотка.

Нагадаємо, на початку червня влада Австрії анонсували депортацію з країни 40 імамів Турецького ісламського союзу і закриття шести мечетей арабської громади, а також ще однієї, що належить турецькій ультраправій організації «Сірі вовки». Підставою для прийняття подібних заходів стали порушення законодавства Австрії, яке забороняє іноземне фінансування релігійних інституцій та їхніх духовних керівників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України