Більше грошів? Більше безпеки? Що очікує австрійців 2019 року — Частина 2

Телекомунікації, закон про зброю, захист тварин, одностатеві шлюби

Мобільний зв’язок

В Австрії на початку 2019 року буде дано старт для запуску нового стандарту мобільного зв’язку 5G, коли телекомунікаційне агентство виставить на аукціон перші частоти. Перші смартфони з підтримкою 5G очікуються у продаж в кінці цього року.

В наступному році користувачам передплачених тарифів необхідно буде зареєструватися до 1 вересня. Все ж нові контракти будуть реєструватися вже з першого січня. Якщо ви не зареєструєтесь до 01.09.2019, то не зможете поповнити картку, але ви все одно можете зателефонувати. Реєстрація повинна бути зроблена в мобільних магазинах. Передбачається, що власник предоплатрой карти повинен прийти особисто, пред’явити дійсне посвідчення особи з фотографією та мати при собі SIM-карту або PUK-код. Причиною такого нововведення є зміна закону в ході так званого пакету заходів безпеки прийнятих на початку 2018 року.

Новий закон про зброю

Закон про зброю, який вступити в силу на початку року, передбачає низку заходів посилення, а також спрощення шляхом здійснення відповідної директиви ЄС. Наприклад буде заборонені магазини великої ємності, альо вже наявні залишаються в законі. Мисливцям дозволяється використовувати прилади безшумової стрільби (в просторіччі глушнікі) для захисту свого слуху. Також вони можуть мати при собі зброю категорії B (ручна зброя) під час полювання.

Заборона на зброю для громадян третіх країн розширюється. До теперішнього годині прохачам притулку або особам, які мають право на притулок, не дозволялося тільки вогнепальну зброю, в майбутньому заборону включає всі види зброї, включаючи ріжуче і колюча зброя. За носіння ножа загрожує штраф і позбавлення волі. Це стосується не тільки людей, які проживають в Австрії, але не туристів.

Транспорт

З 1 січня «зайці» повинні бути готові до того, що їм буде не так легко піти від відповідальності. Якщо вони відмовляться від пред’явлення посвідчення особи, поліція може згодом визначити особу, навіть якщо порушник вже висадилася і трамвай вже рушив далі. Безбілетники, які ідентифікували себе, матимуть два тижню — а не тільки три дні — щоб заплатити штраф.

Починаючи з 2019 року, іспити з водіння в Австрії більше не будуть проводитись на турецькому мовою — на другому місці за поширеністю на сьогоднішній день. Здають іспити буде запропоновано широкий вибір здачі англійською, словенською та хорватській мовах, підкреслив міністр транспорту Норберт(АПС) ще минулого літа. Крім того, поправка до закону покликана покласти край шахрайства при іспиті на знання теорії.

Заборона на харчування у громадському транспорті у Відні на лінії U6 буде поширений на всі лінії метро з 15 січня.

У першій половині 2019 року Wiener Linien почне регулярні рейсі автобусів-безпілотників між шістьма станціями в Зеештадт-Асперн.

Поліція

У кількох поліцейських інспекціях в Австрії в 2019 році на офіцерах під час служби га формі будуть розміщені камери відеофіксації. Після річного пробного використання правило буде введено по всій країні. В листопаді британський виробник Reveal Media отримав контракт на поставку 360 камер.

З травня 2019 року перші кінні патрулі поліції з’єднання бути у Відні. Поки готова перший підрозділ з 16 офіцерів і п’є ятьох інструкторів на 12 кониках. Патрулювання буде вестися поки в місці навчання в місті Wiener Neustadt, а також у Відні, наприклад, в парках, на острові Дунай і в Пратере. Після цього завдання повинні поступово розширюватися. Повноцінна верхова служба у Відні буде створена в наступному році.

Больше денег? Больше безопасности? Что ожидает австрийцев в 2019 году — Часть 2

Закони про тварин

Зміст продаваних собак і кішок в зоомагазинах буде заборонено. Спеціалізовані магазини, що отримали прямий дозвіл 30 вересня 2018 року, можуть використовувати його до кінця 2019 року.

Ритуальний забій без дозволу і поза сертифікованих боєнь буде заборонений.

Больше денег? Больше безопасности? Что ожидает австрийцев в 2019 году — Часть 2

Одностатеві шлюби і партнерство для всіх

З 1 січня 2019 року гомосексуальні пари зможуть укласти шлюбний союз у Рацсах Австрії. У свою чергу, гетеросексуальні пари зможуть вступати в зареєстроване партнерство, раніше передбачене тільки для одностатевих відносин.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh