Більше двох мільйонів жителів Австрії є членами спортивних клубів

2,103 мільйона жителів Австрії, трохи більше чверті від всього населення, систематично займаються спортом і є членами хоча б одного спортивного клубу.

З цієї кількості любителів спорту 1,1313 мільйона припадає на чоловіків і лише 790 тисяч на жінок.

За словами керуючого директора Федеральної спортивної організації Австрії (BSO), «кількість спортивних клубів у країні зростає». В даний час в Австрії налічується близько п’ятнадцяти тисяч спортивних клубів, об єднаних у 67 асоціацій, що входять до складу BSO.

Загальна кількість жителів Австрії, що мають членство в спортивних клубах, за чисельністю програє лише Католицької церкви, що має 5,1 мільйона членів і Палаті праці — 3,7 мільйона.

Найбільш спортивної федеральною землею Австрії є Тіроль, де 35 відсотків населення мають членство в спортивних клубах. Далі йдуть Верхня Австрія, Зальцбург і Каринтія — від 28 до 29 відсотків. У Відні таких, за даними Statistic Austria, всього 14 відсотків населення.

Найбільшу популярність спортивні клуби мають у молодіжному середовищі. 48 відсотків неповнолітніх у віці від 10 до 16 років, мають членство в різних спортивних клубах.

Як зазначається, що прибувають в Австрію мігранти також вступають в спортивні клуби, тім самим сприяють своєї інтеграції. Чотирнадцять відсотків мігрантів, які мають батьків, народжених за межами Австрії, є членами австрійських спортивних клубів. При цьому інтенсивність тренувань і конкурентоспроможність у них майже в три рази вище, ніж у австрійців.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh