Авторські статтіНовини з Австрії

Більше двох мільйонів жителів Австрії є членами спортивних клубів

2,103 мільйона жителів Австрії, трохи більше чверті від всього населення, систематично займаються спортом і є членами хоча б одного спортивного клубу.

З цієї кількості любителів спорту 1,1313 мільйона припадає на чоловіків і лише 790 тисяч на жінок.

За словами керуючого директора Федеральної спортивної організації Австрії (BSO), «кількість спортивних клубів у країні зростає». В даний час в Австрії налічується близько п’ятнадцяти тисяч спортивних клубів, об єднаних у 67 асоціацій, що входять до складу BSO.

Загальна кількість жителів Австрії, що мають членство в спортивних клубах, за чисельністю програє лише Католицької церкви, що має 5,1 мільйона членів і Палаті праці — 3,7 мільйона.

Найбільш спортивної федеральною землею Австрії є Тіроль, де 35 відсотків населення мають членство в спортивних клубах. Далі йдуть Верхня Австрія, Зальцбург і Каринтія — від 28 до 29 відсотків. У Відні таких, за даними Statistic Austria, всього 14 відсотків населення.

Найбільшу популярність спортивні клуби мають у молодіжному середовищі. 48 відсотків неповнолітніх у віці від 10 до 16 років, мають членство в різних спортивних клубах.

Як зазначається, що прибувають в Австрію мігранти також вступають в спортивні клуби, тім самим сприяють своєї інтеграції. Чотирнадцять відсотків мігрантів, які мають батьків, народжених за межами Австрії, є членами австрійських спортивних клубів. При цьому інтенсивність тренувань і конкурентоспроможність у них майже в три рази вище, ніж у австрійців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України