Авторські статтіНовини

Більше 3000 разів на кордон виходили спільні патрулі прикордонників України та суміжних країн

Державна прикордонна служба України продовжує активний розвиток в рамках сектору безпеки і оборони України. При цьому виконуються завдання не лише охорони, а й оборони державного кордону.

Крім того, нова концепція інтегрованого управління кордоном спрямована на інтеграцію до єдиного європейського та світового безпекового простору.

З урахуванням сучасних викликів і загроз модернізується система охорони державного кордону. Налагоджено ефективну співпрацю з прикордонними і правоохоронними відомствами суміжних держав і міжнародними інституціями. Загалом цього року українські прикордонники разом з міжнародними партнерами провели 10 спільних операцій із протидії злочинності.

Також із суміжними країнами запроваджено спільне патрулювання. На охорону кордону спільні патрулі виходити більше 3 000 разів. Окрім цього у 10 пунктах пропуску на польській та молдовській ділянках кордону здійснюється спільний контроль.

Відомство робить все можливе для створення комфортних умов для всіх категорій подорожуючих. Однак, пріоритетом залишається безпекова складова, для цього з-поміж іншого розвивається міжвідомча інформаційна взаємодія. Для прикладу у цьому році вже реалізовано 2,8 тисячі інформацій Інтерполу стосовно 1,5 тисячі осіб, 1,2 тисячі паспортних документів та 180 викрадених автомобілів.

Крім того, для впровадження передових підходів реалізуються спільні проекти. Зокрема, в рамках дворічного міжнародного проекту TWINNING  сертифіковано більше 570 представників Держприкордонслужби з питань виявлення підроблених документів та ідентифікації викрадених автомобілів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.