Більше 3000 разів на кордон виходили спільні патрулі прикордонників України та суміжних країн

Державна прикордонна служба України продовжує активний розвиток в рамках сектору безпеки і оборони України. При цьому виконуються завдання не лише охорони, а й оборони державного кордону.

Крім того, нова концепція інтегрованого управління кордоном спрямована на інтеграцію до єдиного європейського та світового безпекового простору.

З урахуванням сучасних викликів і загроз модернізується система охорони державного кордону. Налагоджено ефективну співпрацю з прикордонними і правоохоронними відомствами суміжних держав і міжнародними інституціями. Загалом цього року українські прикордонники разом з міжнародними партнерами провели 10 спільних операцій із протидії злочинності.

Також із суміжними країнами запроваджено спільне патрулювання. На охорону кордону спільні патрулі виходити більше 3 000 разів. Окрім цього у 10 пунктах пропуску на польській та молдовській ділянках кордону здійснюється спільний контроль.

Відомство робить все можливе для створення комфортних умов для всіх категорій подорожуючих. Однак, пріоритетом залишається безпекова складова, для цього з-поміж іншого розвивається міжвідомча інформаційна взаємодія. Для прикладу у цьому році вже реалізовано 2,8 тисячі інформацій Інтерполу стосовно 1,5 тисячі осіб, 1,2 тисячі паспортних документів та 180 викрадених автомобілів.

Крім того, для впровадження передових підходів реалізуються спільні проекти. Зокрема, в рамках дворічного міжнародного проекту TWINNING  сертифіковано більше 570 представників Держприкордонслужби з питань виявлення підроблених документів та ідентифікації викрадених автомобілів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh