Авторські статтіФотогалерея

Виверження вулкану на Балі. Фото

Більше 120 тис. людина біжить від ймовірного виверження вулкана на індонезійському острові Балі. Вчені говорять, що збільшення кількості коливань говорить про потенційно можливе виверження катастрофічних масштабів.

В той час в Океанії евакуювали весь острів Вануату через викиди попелу в повітря. Обидві ситуації відбуваються в Тихоокеанському вулканічному вогняному кільці – сумно знаменитій області діючих вулканів.

1. На індонезійському острові Балі зараз здійснюється великомасштабна евакуація: понад 120 тис. людей тікають від можливого швидкого виверження вулкана.

2. Вчені говорять, що збільшення кількості коливань свідчить про неминуче виверження Агунга.

3. Евакуйовані жителі розташувалися на певних територіях курортного острова в тимчасових таборах, спортивних центрах та інших будівлях.

Незважаючи на те, що було евакуйовано вдвічі більше людей, ніж планувалося, уряд заявляє, що було до цього готові.

4. Заборонена зона пролягає в 12 км від кратера, але навіть ті, хто знаходиться в межах безпечної зони, біжать в страху за своє життя.

5. Крім цього влада заявляє, що в радіусі 12 кілометрів від вулкана знаходиться як мінімум 30 тис. корів. Уряд вживає заходів, щоб евакуювати хоча б 20 тис. тварин.

Тварини неймовірно важливі для евакуйованих, особливо фермерів. Деякі з них навіть відмовилися покинути небезпечну зону.

6. Агунг, що знаходиться в 76 км від курортного міста Кута, проявляє активність вже з серпня. Ймовірно, це буде перше виверження з 1963 року, яка може підірвати процвітаючу індустрію туризму в країні.

7. За вчорашній день в період з півночі до 6 годин ранку сталося 125 вулканічних землетрусів.

8. Також евакуація відбувається на острові Вануату, так як місцевий вулкан Манаро-Вуі почав викидати попіл і вулканічний газ в минулі вихідні.

9. І Індонезія, і Вануату знаходяться в межах Тихоокеанського вулканічного вогняного кільця – області по периметру Тихого океану, в якій перебуває більшість діючих вулканів і відбувається безліч землетрусів. Індонезія – самий вулканічно активний регіон: тут налічується 127 діючих вулканів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України