Білорусь не стане на бік окупанта. Можемо прийти в Україну тільки на тракторі – Лукашенко

Українці ніколи не були для білорусів чужими людьми, а тому побоюватися того, що Мінськ стане на бік окупанта, не треба, запевнив президент РБ, – повідомляє news.liga.net

Ніякої ворожнечі між білорусами і українцями не може бути, бо вони “рідні люди”, які завжди готові один одному допомогти. Про це на спільній з президентом Петром Порошенком брифінгу в Чорнобилі заявивши його білоруський колега Олександр Лукашенко.

Раніше в ході брифінгу Порошенко висловив впевненість, що ніхто не втягне Білорусь у війну проти України.

“Мир, Мир-і тільки мир. Українці ніколи для білорусів не були чужими людьми. Ми рідні люди”, – сказав Лукашенко.

За його словами, білорусі можуть прийти до вас або приїхати тільки на тракторі”, щоб допомогти вам обробляти землю, якщо потрібно”.

“Ми будемо працювати тільки в ім’я світу. У нас немає іншої мети”, – підкреслив він.

При цьому президент Білорусі зазначив, що потрібно прагнути до того, щоб закінчити “міжусобні драчки і припинити з’єднання ясування стосунків зі зброєю”.

“Українська земля для мене не чужа – тут зарито, між Києвом і Черніговом, коріння і моїх предків… Ми будемо слідувати курсом дружби, взаємної співпраці. Ми завжди будемо жити як добрі сусіди – сусідів не вибирають, вони-від Господа. Тому, будьте впевнені, що білорусі були і завжди будуть надійними друзями”, – підсумував він.

МВС Білорусі заявили, що “документи”, видані терористами ДНР/ЛНР, в країні недійсні, але прикордонники готові пропускати за ним через кордон “в залежності від життєвої ситуації” пред’явлення явивши. Український Мін’юст юст назвавши таку позицію Мінська “заграванням з Росією”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh