Новини

Білорусь не стане на бік окупанта. Можемо прийти в Україну тільки на тракторі – Лукашенко

Беларусь не станет на сторону оккупанта. Можем прийти в Украину только на тракторе - Лукашенко

Українці ніколи не були для білорусів чужими людьми, а тому побоюватися того, що Мінськ стане на бік окупанта, не треба, запевнив президент РБ, – повідомляє news.liga.net

Ніякої ворожнечі між білорусами і українцями не може бути, бо вони “рідні люди”, які завжди готові один одному допомогти. Про це на спільній з президентом Петром Порошенком брифінгу в Чорнобилі заявивши його білоруський колега Олександр Лукашенко.

Раніше в ході брифінгу Порошенко висловив впевненість, що ніхто не втягне Білорусь у війну проти України.

“Мир, Мир-і тільки мир. Українці ніколи для білорусів не були чужими людьми. Ми рідні люди”, – сказав Лукашенко.

За його словами, білорусі можуть прийти до вас або приїхати тільки на тракторі”, щоб допомогти вам обробляти землю, якщо потрібно”.

“Ми будемо працювати тільки в ім’я світу. У нас немає іншої мети”, – підкреслив він.

При цьому президент Білорусі зазначив, що потрібно прагнути до того, щоб закінчити “міжусобні драчки і припинити з’єднання ясування стосунків зі зброєю”.

“Українська земля для мене не чужа – тут зарито, між Києвом і Черніговом, коріння і моїх предків… Ми будемо слідувати курсом дружби, взаємної співпраці. Ми завжди будемо жити як добрі сусіди – сусідів не вибирають, вони-від Господа. Тому, будьте впевнені, що білорусі були і завжди будуть надійними друзями”, – підсумував він.

МВС Білорусі заявили, що “документи”, видані терористами ДНР/ЛНР, в країні недійсні, але прикордонники готові пропускати за ним через кордон “в залежності від життєвої ситуації” пред’явлення явивши. Український Мін’юст юст назвавши таку позицію Мінська “заграванням з Росією”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України