Авторські статті

Білорусія буде налагоджувати відносини з США та Європейським союзом

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко сьогодні, під час виступу в парламенті, де проходила процедура затвердження на посаді нового білоруського прем’єра Андрія Кобяковачто, не тільки заявив, що Мінськ має намір «послідовно і цілеспрямовано» налагоджувати відносини з США та Європейським союзом, а й пожартував над Росією , порекомендувавши їй «не напружуватися» з цього приводу.

«Нехай ніхто не напружується ні тут, ні там. Ми будемо послідовно і цілеспрямовано вибудовувати відносини з ЄС і США », – заявив Олександр Лукашенко.

Чесно кажучи, Лукашенко це справжнісінький Троянський кінь в стійлі у Путіна. Абсолютно несподівано, в самий непростий період геополітичних взаємин з Росією, Білорусь скориставшись моментом стала переслідувати виключно свої інтереси і аж ніяк не в слов’янському лоні.

Що ж, Росія сама привела взаємовідношення двох братніх країн до даного положення справ. Менше нахабності, більше взаєморозуміння, але це на жаль не про “бензоколонку” з імперськими амбіціями. А тому, Лукашенко не втрачаючи часу зближується з заходом підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.