Авторські статтіТехно

Індіанці хопі пророкують Апокаліпсис

Білий Брат, який несе кінець світу, вже серед нас: опубліковані жахливі пророцтва про можливий апокаліпсис від індіанців хопі.

У ЗМІ опубліковано унікальні деталі пророцтва індіанського племені хопі, про яке стало відомо ще в 1959 році. Експерти досі б ‘ ються над розгадкою послання, а ЗМІ повідомили, що скоро мешканців відвідає «Білий брат», який розкриє інформацію про попередні цивілізації. Якщо посланець не зможе заспокоїти людей, то їх чекає апокаліпсис.

Белый Брат, несущий конец света, уже среди нас: Индейцы хопи пророчат Апокалипсис

Белый Брат, несущий конец света, уже среди нас: Индейцы хопи пророчат АпокалипсисВ пророцтві сказано, що з неба впаде «гарбуз», заповнений попелом, який викличе у людей страшні виразки, від чого багато людей загине. Незворотній трагедії будуть передувати певні 12 знамень, після чого 4-й світ завершити своє існування, і настане 5-й. Але якщо посланник досягне своєї мети, і людство втихомириться, то світ увійде в нову еру Великого Очищення, коли Земля розквітне, а війни припиняться.

Ще в 2003 році ватажок індійського племені хопі заявив, що “Білий брат” вже відвідав нас і залишиться з нами на найближчі 15 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.