Новини з Австрії

Біля Відня курсує потяг у вигляді саламандри

У багатьох стародавніх народів саламандра була тотемом стихії вогню (або води). У середньовіччі в Європі поширилося переконання, що саламандри живуть в полум’я, і ​​тому в християнстві даний образ став символом того, що живе тіло може встояти у вогні. Також уособлює боротьбу з плотськими втіхами, цнотливість і віру.

Вогняну саламандру звичайно важко назвати справжньою твариною Австрії, але тут вона має дуже широке поширення і користується любов’ю австрійців. Тут її можна зустріти повсюдно – в лісах, дворах будинків, горах заввишки до 2 000 метрів. В Австрії вогненна саламандра знаходиться під охороною держави.

У 60 кілометрах від Відня на відомій кожній горі Шнеєберг навіть ходить однойменний поїзд. Він і розфарбований у кольори саламандри і також неквапливий – це все ж особливий, гірський поїзд. Всього за 40 хвилин їзди на ньому можна дістатися на сучасному поїзді Саламандра до гірської станції Хохшнееберг на висоті 1800 м над рівнем моря. Цікаво те, що можна урізноманітнити свою пригоду вибравши тільки поїздку в одну сторону (вгору або вниз), а іншу половину шляху пройти пішки. Вперше дорога була відкрита в 1897 році і таким чином 27-го квітня був відкритий вже 122 сезон! Квитки від 38 євро (дорослий в обидві сторони) до 12 євро (собака в одну сторону)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України