Авторські статті

Біля узбережжя Каліфорнії на рейді стоять нафтотанкери з 20% світового споживання нафти. Їм нікуди плисти

Фото дня. Біля узбережжя Каліфорнії стоять нафтотанкери з 20% світового споживання нафти. Їм нікуди плисти.

Нафтові танкери, в яких міститься достатній для задоволення 20% світового споживання нафти обсяг, дрейфують біля узбережжя Каліфорнії. Їм нікуди плисти, оскільки попит на нафту впав у всьому світі.

Про це на своїй сторінці повідомив Влад Пономар.

Майже 30 кораблів від Лонг-Біч до затоки Сан-Франциско виконують роль плавучих нафтосховищ, свідчить система відстеження переміщення нафтотанкерів французької фірми Kpler. Багато каліфорнійських нафтопереробних заводів не діють, оскільки держава закликає громадян дотримуватися домашнього карантину і бізнес-активність сильно скоротилася.

Сховища на суші давно заповнені. Якщо не заповнені, то заброньовані. Після цього в нафтосховища були переведені нафтотанкери, що зазвичай курсують в Сінгапур, потім танкери в Мексиканській затоці. Тепер же настала черга кораблів на західному узбережжі США.

В даний час обсяг плавучих сховищ в світі складає 34 млн барелів. До кінця квітня цей показник збільшиться на 45 млн барелів. Ці цифри не враховують іранський флот. Поточна максимальна ємність плавучих нафтосховищ складає близько 190 млн барелів на світі, хоча в цю цифру включені деякі обсяги зберігання нафтопродуктів.

За даними Orbital Insight, яка за допомогою оптичних і радіолокаційних спостережень із супутників розраховує обсяг зберігання нафти в материкових резервуарах з плаваючою покрівлею, зараз на зберіганні знаходиться не менше 3,2 млрд барелів нафти в порівнянні з 2,95 млрд в січні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України