Авторські статтіФотогалерея

Білі ночі в Америці – неймовірні святкові освітлення

Немає кращого способу насолодитися святковим духом, ніж споглядати захоплюючу гру світла, що перетворюється в справжні твори і міні-шоу. І в цей час Америка не шкодує коштів, щоб порадувати своїх жителів та гостей.

1. Прожектори в зоопарку і акваріумі Колумба в Колумбусі, Огайо

Катання на ковзанах, подорожі на верблюдах і анімаційні музичні шоу – в зоопарку і акваріумі Колумба в Колумбусі, штат Огайо є все! Ходять чуйні, що тут є навіть “дайвінг Санта-Клаус” в поєднані з іншими забавами!

2. Стежка світла в Остіні, штат Техас

З більш ніж 40 дисплеями, двома мільйонами вогнів і календарем сезонних заходів не дивно, чому Trail of Lights в Остіні, штат Техас, щорічно отримує національні нагороди. Від мерехтливого, звивистого тунелю до 47-метрового конічного дерева, зробленого повністю з вогнів – відвідувачі повинні бути готові до незабутніх свят у цьому парку.

3. Чарівне Різдво у вогнях в садах і будинку Беллінграту в Теодорі, Алабама

Не дивно, чому маєток Bellingrath Gardens and Home площею 26 гектарів стало місцем насолоди святковим настроєм на узбережжі Мексиканської затоки. Гості можуть не лише прогулюватися по садку з вражаючою демонстрацією з більш ніж 3 мільйонів іскристих вогнів, але слухати живі нічні хоральні виступу. Крім того, сімейні забави мають місце бути, так як Санта доступних для фотографій щодня до 9 вечора.

4. Прибережний ботанічний сад Мен Бутбай, Мен

Чари тут починаються, як тільки відвідувачі ступають на територію саду Мен. Один погляд на драматичні світлові дисплеї – це все, що потрібно, щоб відразу зрозуміти, чому традиція святкування в Ботанічному саду в штаті Мен плекається по всій Америці. Крім того, тут є навіть яма зі знаменитим десертом “смор”.

5. Алея світла в Денверському ботанічному саду в Денвері, Колорадо

Ще один світловий дисплей, який варто побачити, – це «Цвітіння світла», розміщений в Ботанічному саду Денвера в Колорадо. Цей щорічний свято світла охоплює близько 7 гектарів, має інтерактивні експонати і сповнений сімейних заходів, що робить його подією для всіх.

6. Фестиваль вогнів у Ріверсайд, Каліфорнія

Коли справа доходить до святкування курортного сезону, дуже небагато новини можуть зрівнятися з захоплюючим Фестивалем Вогнів, який проходити щороку в The Mission Inn Hotel and Spa в Ріверсайді, штат Каліфорнія. Представляючи понад 200 анімованих фігур, ця безкоштовна шеститижнева феєрія вітає більше 250 000 відвідувачів з усього світу.

Якщо ви теж захочете побачити це диво своїми очима, обов’язково плануйте свою поїздку поряд зі знаменитою церемонією «Switch On». Саме в цей час замок-готель освітлений п’ятьма мільйонами вогнів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України