Війна РФ проти України

BILD: українські військові цілком претендують на домінування в Чорному морі

Сили оборони України за час поточної війни з Росією неодноразово топили або відправляли на довгостроковий ремонт судна Чорноморського флоту РФ. Тепер українські військові цілком претендують на домінування в Чорному морі.

І в цьому їм допоможе ціла армія підводних дронів, повідомляє BILD.

Спеціалізоване видання Naval News пише, що українська сторона збирається використовувати проєкт під назвою FURY (“Перший український роботизований флот”) для розгортання підводних дронів, які зможуть атакувати кораблі російського Чорноморського флоту.

Особливість проєкту FURY полягає в тому, що його автори не намагаються створити абсолютно новий підводний безпілотник. Українська модель буде зроблена на базі вже наявних західних підводних БПЛА.

На думку американського військового аналітика Х. І. Саттона, підводні дрони мають “очевидні переваги раптовості, скритності та живучості, а також не вимагають таких технічних зусиль, як звичайні підводні човни”.

“Підхід проєкту FURY полягає в роботі з досвідченим західним виробником БПЛА і в озброєнні наявної техніки”, – зазначає Саттон.

Переобладнані підводні дрони зможуть нести зброю – таку, як міни, торпеди або навіть ракети. Також вони можуть бути оснащені низкою датчиків, щоб виконувати розвідувальні завдання.

Нагадаємо, вночі на 25 липня надводні дрони атакували одне з найновіших суден у російському Військово-Морському флоті – патрульний корабель “Сергей Котов”.

Окупанти, побоюючись українських надводних дронів, ховають свої підводні човни в бухтах, оскільки вважають, що там для них більш-менш безпечно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України