Політика

Bild: США та Німеччина хочуть змусити Зеленського розпочати переговори з Росією

Bild: США та ФРН хочуть змусити Київ до перемовин з РФ

Високопоставлені посадовці з Сполучених Штатів та Німеччини висловили бажання переконати президента України Володимира Зеленського розпочати переговори з Росією.

Про це повідомив військовий аналітик Юліан Репке в матеріалі для видання Bild, посилаючись на джерело в урядових колах ФРН – передає DW.

Згідно з планом США та Німеччини, які є найбільшими постачальниками військової допомоги Україні, Київ повинен наблизитися до переговорів у “стратегічно вигідній позиції”, щоб обговорити з Кремлем “суверенітет та територіальну цілісність”, як стверджує Bild.

План передбачає, що Берлін і Вашингтон не наміруть переконувати Зеленського безпосередньо розпочати переговори, а замість цього планують фактично змусити його це зробити, використовуючи постачання зброї як засіб тиску. За версією Bild, союзники намічають постачати Києву зброю в обсягах, які дозволять Збройним силам України утримувати нинішній фронт, але не звільняти окуповані Росією території.

Джерело Bild вказало, що Зеленському слід самостійно звернутися до свого народу та пояснити необхідність проведення переговорів

Однак деякі представники уряду Німеччини, зокрема міністр оборони Борис Пісторіус, виступають за постачання зброї, але стверджують, що їхні руки є “зав’язаними”. Ця точка зору підтримується і експертом з питань оборони Родеріхом Кізеветтером.

Крім того, в Німеччині та США також розглядається “план Б”, який передбачає заморожування конфлікту в поточних межах. Це означає, що конфлікт буде припинений без угоди між сторонами, і лінія зіткнення стане новим кордоном між Україною та Росією, схожим на мінські угоди.

Представник уряду ФРН підкреслив, що Німеччина підтримує Україну в її боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність і надасть необхідну підтримку для захисту від російської агресії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України