ЄС|NATO

BILD: Берлін став центром пропаганди ХАМАС

“Це чистий нацизм в ісламській формі”. Як Берлін став центром пропаганди ХАМАС

“Нікого не залишиться тут, крім нас. ХАМАС уже в Німеччині”, – написано на стіні однієї з будівель у берлінському районі Нойкельн.

Про це повідомляє німецьке видання BILD.

На статуї на Германплац намальований червоний перевернутий трикутник (символ терору проти євреїв), у магазинах на моніторах з’являються ролики, що прославляють ХАМАС. Берлін заповнений пропагандою терористичної організації.

“Перевернутий трикутник використовується у відеороликах з моменту вторгнення ХАМАС 7 жовтня [2023 року] для позначення ізраїльтян, на яких незабаром після цього відбувається напад. Це дуже мілітаристський і терористичний символ”, – констатує експерт з ісламу Ахмад Мансур.

43-річна Єва веде в Берліні кампанію проти ворожого ставлення до Ізраїлю: вона створила групу в WhatsApp, у якій разом з однодумцями збирає приклади пропаганди ХАМАС, розміщеної в місті.

“Я антифашистка. Після 7 жовтня, коли почалася ця хвиля ненависті, я вирішила щось із цим робити. Поліція, схоже, не розуміє нас. Ми наштовхуємося на стіну опору. Крім того, ми відчуваємо себе покинутими іншими лівими”, – розповідає вона.

Один з учасників групи у WhatsApp – ізраїльський ресторатор Самуель.

“Я раніше жив у районі [Ізраїлю], де вони [члени ХАМАС] убивали. Тоді я не спав три дні. Це вже не боротьба за свободу Палестини, це чистий нацизм в ісламській формі. Червоний трикутник означає наказ убивати. Вони вже використовували його на голові Олафа Шольца і на головах заручників”, – каже він.

За словами Самуеля, він не почувається в безпеці в деяких районах Берліна і змушений іноді приховувати своє походження.

“Я підтримую палестинців. Я за співіснування двох держав! Але я вважаю, що Ізраїль теж повинен існувати, а мене за це демонізують. Це антисемітизм”, – скаржиться він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України