Авторські статті

Бійці Внутрішніх військ давали присягу народу, а не Януковичу, тому мають скласти зброю

20 лютого 2014 року в Українському домі та Жовтневому палаці було взято у полон близько 60 бійців Внутрішніх військ, які зараз перебувають у безпеці. Полоненим було надано першу медичну допомогу. Солдати із Дніпропетровська, Кривого Рогу, Кіровограду та Криму не хочуть ставати гарматним м’ясом задля захисту режиму Януковича.

За словами народного депутата-свободівця Ігоря Мірошниченка, влада особливо цинічно використовує у вигляді живого щита солдатів строкової та контрактної служби для прикриття бандитського режиму Януковича. Солдатам всього по 20-23 роки. Влада не шкодує синів українського народу і кидає їх на барикади, де застосовується вогнепальна зброя.

“Ми маємо одне просте завдання щодо полонених – зберегти їм життя від розправи чи самосуду. Ми чітко усвідомлюємо, що це такі самі люди, як і всі инші, але вони виконували злочинні накази, які дає їм влада. Вони отримали першу медичну допомогу, їхнє життя буде збережене. Їх не катують і з них не знущаються”, – прокоментував ситуацію із затриманими парламентар.

“Я впевнений, що полонені мають зараз звернутися до батьків, матерів та до таких самих, як і вони солдатів “ввшників” із закликом скласти зброю, оскільки вони не хочуть помирати за Януковича і за присягу, яку вони йому не давали. Ці люди давали присягу українському народу. Тож треба негайно скласти зброю усім, хто готовий це зробити, чим зберегти життя як своє, так і України.

Кожен солдат-“ввшник”, який стоїть на передовій, наражає своє життя на небезпеку. Він кожної хвилини може загинути. У них є два виходи: або загинути ні за цапову душу і своїм трупом створити барикаду для режиму Януковича, або перейти набік народу, скласти щити та відмовитися виконувати злочинні накази. Ми гарантуємо, що всі життя буде збережено й хлопці повернуться додому”, – запевнив Ігор Мірошниченко.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.