Бійці Внутрішніх військ давали присягу народу, а не Януковичу, тому мають скласти зброю

20 лютого 2014 року в Українському домі та Жовтневому палаці було взято у полон близько 60 бійців Внутрішніх військ, які зараз перебувають у безпеці. Полоненим було надано першу медичну допомогу. Солдати із Дніпропетровська, Кривого Рогу, Кіровограду та Криму не хочуть ставати гарматним м’ясом задля захисту режиму Януковича.

За словами народного депутата-свободівця Ігоря Мірошниченка, влада особливо цинічно використовує у вигляді живого щита солдатів строкової та контрактної служби для прикриття бандитського режиму Януковича. Солдатам всього по 20-23 роки. Влада не шкодує синів українського народу і кидає їх на барикади, де застосовується вогнепальна зброя.

“Ми маємо одне просте завдання щодо полонених – зберегти їм життя від розправи чи самосуду. Ми чітко усвідомлюємо, що це такі самі люди, як і всі инші, але вони виконували злочинні накази, які дає їм влада. Вони отримали першу медичну допомогу, їхнє життя буде збережене. Їх не катують і з них не знущаються”, – прокоментував ситуацію із затриманими парламентар.

“Я впевнений, що полонені мають зараз звернутися до батьків, матерів та до таких самих, як і вони солдатів “ввшників” із закликом скласти зброю, оскільки вони не хочуть помирати за Януковича і за присягу, яку вони йому не давали. Ці люди давали присягу українському народу. Тож треба негайно скласти зброю усім, хто готовий це зробити, чим зберегти життя як своє, так і України.

Кожен солдат-“ввшник”, який стоїть на передовій, наражає своє життя на небезпеку. Він кожної хвилини може загинути. У них є два виходи: або загинути ні за цапову душу і своїм трупом створити барикаду для режиму Януковича, або перейти набік народу, скласти щити та відмовитися виконувати злочинні накази. Ми гарантуємо, що всі життя буде збережено й хлопці повернуться додому”, – запевнив Ігор Мірошниченко.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh