Бійці Самооборони Майдану почали прориватися через кордони силовиків в урядовому кварталі

1. Колони з Майдану прийшли під ВР і зайняли всі прилеглі вулиці. Людей дійсно багато, кілька десятків тисяч. Попереду колони ішли опозиційні депутати, за ними – Самооборона, потім народ.

2. Всі проходи до ВР, в тому числі на вулиці Грушевського, перекриті автобусами, Камазами, а також величезною кількістю Беркуту та ВВ. Люди вилазять на вантажівки, одну з них активісти вже відкотили в сторону.

3. Влада використовує гарматне м’ясо в якості живого щита. Кілька тисяч антилюдей звезли на Антимайдан. Також повідомляється про групи тітушок, вдітих як Самооборона.

4. В самій Верховній раді регіонали дають задню, тягнуть час. Не висувають прем’єра, і категорично відмовляються (незаконно) навіть просто зареєструвати постанову про повернення до Конституції-2004. Опозиційні депутати блокують президію.

Мітингувальники прорвалися через загородження на Шовковичній і намагаються розширити кордон . У Кріпосному провулку Самооборона пройшла через ряди силовиків і відганяє вантажівка , яка перекриває рух .

На перехресті вулиць Інститутська та Шовковична молоді люди кидали в бік вулиці Грушевського почали кидати коктейлі Молотова

Також користувачі повідомляють , що частина учасників мітингу в Маріїнському парку «під конвоєм » колоною ведуть на вулицю Грушевського. Очевидці відзначають , що серед тітушек помічені молоді люди , які одягнені і екіпіровані також , як бійці Самооборони Майдану.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh