Авторські статті

Бійці Самооборони Майдану почали прориватися через кордони силовиків в урядовому кварталі

1. Колони з Майдану прийшли під ВР і зайняли всі прилеглі вулиці. Людей дійсно багато, кілька десятків тисяч. Попереду колони ішли опозиційні депутати, за ними – Самооборона, потім народ.

2. Всі проходи до ВР, в тому числі на вулиці Грушевського, перекриті автобусами, Камазами, а також величезною кількістю Беркуту та ВВ. Люди вилазять на вантажівки, одну з них активісти вже відкотили в сторону.

3. Влада використовує гарматне м’ясо в якості живого щита. Кілька тисяч антилюдей звезли на Антимайдан. Також повідомляється про групи тітушок, вдітих як Самооборона.

4. В самій Верховній раді регіонали дають задню, тягнуть час. Не висувають прем’єра, і категорично відмовляються (незаконно) навіть просто зареєструвати постанову про повернення до Конституції-2004. Опозиційні депутати блокують президію.

Мітингувальники прорвалися через загородження на Шовковичній і намагаються розширити кордон . У Кріпосному провулку Самооборона пройшла через ряди силовиків і відганяє вантажівка , яка перекриває рух .

На перехресті вулиць Інститутська та Шовковична молоді люди кидали в бік вулиці Грушевського почали кидати коктейлі Молотова

Також користувачі повідомляють , що частина учасників мітингу в Маріїнському парку «під конвоєм » колоною ведуть на вулицю Грушевського. Очевидці відзначають , що серед тітушек помічені молоді люди , які одягнені і екіпіровані також , як бійці Самооборони Майдану.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.