Авторські статтіНовини

Бійці 80-ої бригади побували на екскурсії у Львові

У неділю, 16 жовтня 2016 року, бійці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, побували на екскурсії у місті Львові, яку організував Центр Військового Капеланства ЛА УГКЦ разом із командування бригади.

Захисники України відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, де екскурсію храмом провів о. Тарас Михальчук,  душпастир храму та капелан 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Зокрема, військовослужбовцям випала можливість ознайомитися з архітектурою та історією міста під час туру на Львівському “чудо поїзді”.

Також, військові завітали на святковий обід до ресторації “Віденська кав’ярня”.

Додамо. У “Віденській кав’ярні” (м. Львів, Проспект Свободи, 12) триває акція: “Подаруй обід військовослужбовцю”. Усі охочі, можуть оплатити наперед обід для військових, учасників АТО та отримати подарунковий сертифікат. На сьогоднішній день уже було придбано 160 обідів. Висловлюємо щиру подяку керівництву «Віденської кав’ярні» та усім, хто відгукнувся на таку доброчинну акцію.

Також висловлюємо вдячність компанії “Чудо Тур” за безоплатний екскурсійний тур Львовом на “чудо-поїзді” організований для військовослужбовців 80-ої бригади.

Джерело:  kapelanstvo.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України