Економіка

Біфштекс та рожеві сирники: чим годуватимуть малюків у дитячих садках

У дитсадках затвердили нове меню. Малюків пропонують годувати біфштексом та рожевими сирниками. Що ще в меню для малечі.

Перелік продуктів затвердили у Міністерстві охорони здоров’я.

Залежно від сезону, набір овочів та фруктів може змінюватися. Меню затвердили на чотири тижні.

Зокрема, в меню є біфштекс зі свинини та яловичини, рожеві сирники, суфле з вареного м’яса курки та рису, мафіни з овочами та твердим сиром та курячі нагети. Усі технічні карти з переліком страв, вимогами, необхідними параметрами та розрахунками можна переглянути тут.

А в українських школах із 1 січня ввели нове меню для школярів. Не всі діти постався до нього добре: багато хто перестав їсти, бо страви нові та незвичні. Меню для школярів складається з 160 страв, які будуть використовуватись залежно від кратності харчування для кожного окремого навчального закладу. Це меню містить традиційні українські страви, так і популярні страви різних кухнів світу.

На практиці діти відмовляються їсти гречку без солі та какао без цукру. При цьому батьки стали платити більше за харчування. У середньому, сніданок у шкільній їдальні коштує 30 грн, обід коштує 45 грн.

Стало відомо, що школи можуть готувати не за рецептами шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Адже деякі страви для дітей справді не звичні. А деякі страви, як виявилось, не вміють готувати шкільні кухарі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України