Авторські статті

Бідним жителям розореної Луганської області Бойко розповів історію, як страшний Сорос вкрав всі вакцини, – Казанський

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя!», нардеп Юрій Бойко знову побував у Рубіжному Луганської області, де розповів чергові одкровення про колишній главі МОЗ Уляні Супрун і роблячи з колишнього міністра «доктора смерть».

За словами Юрія Бойка, він ніколи не приховував свого ставлення до колишньої глави МОЗ, звинувачуючи її в злочинах проти українського народу і в роботі на ворогів. Юрій Бойко заявив, що йому достеменно відомо, що Супрун виганяла всі кошти за кордон на рахунки мільярдера Сороса, не купувалися вакцини і люди виявилися повністю незахищеними. Коли завітав такий гість в Рубіжне, то жителі, звичайно ж, не мають підстав йому не довіряти.

Коментуючи інформацію, журналіст і блогер Денис Казанський зазначив, ось так це працює. Бідним, безробітним жителям розореної Луганської області, де соратники Бойко, «міцні господарники» знищили і «размародерили» всю місцеву промисловість, напарюють історії про те, як страшний Сорос вкрав всі вакцини. І люди, замість того, щоб ставити запитання Бойко і його другові Дунаєву з приводу розграбованих заводів, вкрадених мільйонів на бурових установках і закритих лікарень, слухають це і приймають Юрія Бойка за благодійника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України