Життя

Біблійні факти, які церква ретельно приховує

Існують загальноприйняті речі, схвалені церквою, які розходяться з Біблією або ж їх там немає? Якщо не вірите – перевірте самі!

Біблія – головна священна книга всіх християн. І практично у кожної віруючої людини вона є вдома. Але читаємо ми її? А якщо ми скажемо що існують загальноприйняті речі, схвалені церквою, які розходяться з Біблією або ж їх там немає? Якщо не вірите – перевірте самі!

1. Ніде не написано що Адам і Єва з’їли саме яблуко.

Третя глава з Буття вказує лише що це було фруктове дерево. Але не факт що це була яблуня!

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

2. В Ісуса були брати.

Це не твердження від вчених-атеїстів, а цитата з Євангелія, що вказує на цей факт! В Євангелії від Іоанна є 7 згадок про деяких братів Ісуса. Константинопольський собор 553 року затвердив догмат про непорочність Діви Марії, однак про це ніде не сказано у Євангелії. Адже в ті часи не мати дітей зовсім, або мати лише одну дитину було винятком із правил.

3. Не існує 7 смертних гріхів.

Гординя, заздрість, гнів, смуток, жадібність, ненажерливість, блуд були прийняті через багато століть після Ісуса. В Біблії не згадується про це, але Ісус згадує що існує дві найважливіші заповіді: “Люби Господа Бога твого всім своїм тілом, душею і розумом” і “Возлюби ближнього свого як самого себе”. Дійсно, дотримуючись ці дві заповіді, решта 8 дотримуються разом з ними.

4. Ніхто не вказував, що волхвів було троє.

В Євангелії від Матвія сказано: “деякі волхви”, “волхви”, “мудреці”. Ісус отримав три подарунки, тобто золото, ладан і смирну, але це вказівка кількості подарунків, но не волхвів.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

5. Чистилища не існує.

В Біблії ніде не згадується посилання на це місце. Католицька доктрина про чистилище була представлена вперше в 1274 році на Ліонському соборі.

6. В Біблії не хрестять дітей, тільки дорослих.

Сам Ісус був хрещений в 30 років. В Євангелії від Марка ясно написано: “Хто увірує і охреститься – порятужться”. Таким чином людина повинна спочатку повірити, а потім вже хреститися.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

7. У єврейській традиції переломлення хліба за столом і пиття вина прийнято перед довгою дорогою і очікуваним поверненням.

Ісус поламав хліб, символічно вказуючи на те, що він піде, але незабаром воскресне, перетворюючи хліб і вино в символи тіла і крові. Пізніше церква перетворила це в традицію, однак це не більше, ніж ритуал, який не має відношення до порятунку душі.

8. Ісус не народився ні 25 грудня, ні 7 січня.

Ніде в Євангелії не вказана точна дата його народження. Однак, там же ми знаходимо що в той день пастухи пасли свої вівці, що малоймовірно взимку.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

9. Апостолів у кіно зазвичай прийнято показувати чоловіками віком 30-40 років.

Насправді найімовірніше що вони булі всього лише підлітками. Коли Апостоли відправилися в Капернаум (Євангеліє від Матвія, глава 17), їх попросили заплатити податки. Але заплатили лише Петро і Ісус. Це означає що інші не платили їх через свій молодий вік.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

10. Немає посередників між Богом і людиною крім Ісуса, і про це ясно написано в Новому Завіті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України