Біблійні факти, які церква ретельно приховує

Існують загальноприйняті речі, схвалені церквою, які розходяться з Біблією або ж їх там немає? Якщо не вірите – перевірте самі!

Біблія – головна священна книга всіх християн. І практично у кожної віруючої людини вона є вдома. Але читаємо ми її? А якщо ми скажемо що існують загальноприйняті речі, схвалені церквою, які розходяться з Біблією або ж їх там немає? Якщо не вірите – перевірте самі!

1. Ніде не написано що Адам і Єва з’їли саме яблуко.

Третя глава з Буття вказує лише що це було фруктове дерево. Але не факт що це була яблуня!

2. В Ісуса були брати.

Це не твердження від вчених-атеїстів, а цитата з Євангелія, що вказує на цей факт! В Євангелії від Іоанна є 7 згадок про деяких братів Ісуса. Константинопольський собор 553 року затвердив догмат про непорочність Діви Марії, однак про це ніде не сказано у Євангелії. Адже в ті часи не мати дітей зовсім, або мати лише одну дитину було винятком із правил.

3. Не існує 7 смертних гріхів.

Гординя, заздрість, гнів, смуток, жадібність, ненажерливість, блуд були прийняті через багато століть після Ісуса. В Біблії не згадується про це, але Ісус згадує що існує дві найважливіші заповіді: “Люби Господа Бога твого всім своїм тілом, душею і розумом” і “Возлюби ближнього свого як самого себе”. Дійсно, дотримуючись ці дві заповіді, решта 8 дотримуються разом з ними.

4. Ніхто не вказував, що волхвів було троє.

В Євангелії від Матвія сказано: “деякі волхви”, “волхви”, “мудреці”. Ісус отримав три подарунки, тобто золото, ладан і смирну, але це вказівка кількості подарунків, но не волхвів.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

5. Чистилища не існує.

В Біблії ніде не згадується посилання на це місце. Католицька доктрина про чистилище була представлена вперше в 1274 році на Ліонському соборі.

6. В Біблії не хрестять дітей, тільки дорослих.

Сам Ісус був хрещений в 30 років. В Євангелії від Марка ясно написано: “Хто увірує і охреститься – порятужться”. Таким чином людина повинна спочатку повірити, а потім вже хреститися.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

7. У єврейській традиції переломлення хліба за столом і пиття вина прийнято перед довгою дорогою і очікуваним поверненням.

Ісус поламав хліб, символічно вказуючи на те, що він піде, але незабаром воскресне, перетворюючи хліб і вино в символи тіла і крові. Пізніше церква перетворила це в традицію, однак це не більше, ніж ритуал, який не має відношення до порятунку душі.

8. Ісус не народився ні 25 грудня, ні 7 січня.

Ніде в Євангелії не вказана точна дата його народження. Однак, там же ми знаходимо що в той день пастухи пасли свої вівці, що малоймовірно взимку.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

9. Апостолів у кіно зазвичай прийнято показувати чоловіками віком 30-40 років.

Насправді найімовірніше що вони булі всього лише підлітками. Коли Апостоли відправилися в Капернаум (Євангеліє від Матвія, глава 17), їх попросили заплатити податки. Але заплатили лише Петро і Ісус. Це означає що інші не платили їх через свій молодий вік.

Библейские факты, которые церковь тщательно скрывает

10. Немає посередників між Богом і людиною крім Ісуса, і про це ясно написано в Новому Завіті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh