Авторські статті

Беззбройне українське судно пропливло в районі Керченської протоки – російська пропаганда в паніці

Росія заявляє, що український військовий корабель «Донбас» «створює загрозу безпеці мореплавства»

ОДИН УКРАЇНСЬКИЙ КОРАБЕЛЬ “ДОНБАС” ЗМУСИВ ВСЮ РОСІЮ СХОДИТИ З РОЗУМУ

9 грудня 2021 року беззбройне українське судно пропливло в районі Керченської протоки (30 км до позицій окупантів). Проходити його цілі не було.

Про це повідомив Петро Шуклінов – керівник суспільно-політичної редакції Liga.net

«У даний час «Донбас» перебуває на відстані 18 морських миль (це близько 33 кілометрів – ред.) до Керченської протоки, вимоги змінити курс не виконує. Вказані дії створюють загрозу безпеці мореплавства», – заявляють у ФСБ.

За даними спецслужби, уранці у четвер корабель управління «Донбас» ВМС України знявся з рейду порту Маріуполь і вирушив у напрямку Керченської протоки. О 13:45 корабель берегової охорони прикордонної служби ФСБ Росії, що супроводжує «Донбас», попередив про необхідність «дотримання російського законодавства в частині, що стосується подання необхідних заявок на проходження Керченською протокою».

«Отримано відповідь, що слідувати через Керченську протоку не планує», – повідомили в ФСБ. Українська сторона наразі не коментувала цих повідомлень із Росії.

Але ФСБ підняло все, що тільки змогло. У небо – літаки, протоку перекрили, нагнали бойових кораблів. Виступили із гучною заявою про мало не підготовку до вторгнення.

Декілька годин російські пропагандисти носилися в паніці. Симоньян навіть написала: “Началось, что ли? Матушка, не подведи”. Соловйов включив стрим і опитує інших пропагандистів, як розвиватиметься наступ, хто кого, коли танки у Києві? Ось-ось почнеться третя світова війна – “через провокацію Америки”.

А український корабель тим часом спокійно завершив патрулювання та продовжив свою звичну роботу в Азовському морі. Ми зателефонували міністру оборони, зв’язалися зі спецслужбами – штурм Москви поки що не планується. Русские, не можна ж бути такими ссикунами, – завершує свою думку Петро Шуклінов

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України