Авторські статтіПодорожі

Безвізовий режим – з січня 2017 року

Breaking News! Безвизовый режим - с января 2017 годаДовгоочікуваний компроміс за умовами механізму, який може бути використаний для призупинення візового режиму в Україні і Грузії.

 

В середу 7 грудня відбулися переговори за участю держав-членів ЄС та Європейського парламенту, результатом яких стало досягнення компромісу за умовами механізму, який може бути використаний для призупинення візового режиму в Україні і Грузії.

Уряди Грузії і України вже ввели реформи, які були обов’язковою умовою для запровадження безвізового режиму. Раніше на цьому тижню голова Європейської ради заявив, що ЄС ставить під загрозу свій авторитет і репутацію, дозволяючи внутрішньополітичним преріканням відкладати обіцяне послаблення візових вимог.

Голова Євроради Дональд Туск у вівторок відправив президенту Європарламенту Мартіну Шульцу офіційний лист, в якому закликав законодавчі органи до компромісу з національними урядами, щоб розблокувати лібералізацію візового режиму.

“Навіть якщо всі сторони мають свої власні аргументи і, безсумнівно, добру волю, здається, що ми наближаємося до розсіювання наших спільних зусиль”, – додав він, зазначаючи, що відкладати лібералізацію візового режиму далі є непростимою помилкою.

На думку експертів, це говорить про те, що вже з січня українці зможуть їздити до Європи без віз.

 

Джерело: http://www.reuters.com, http://www.independent.co.uk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.