Новини з Австрії

Безробітні Австрії отримають ще 450 євро до кінця року

Бонус для безробітних в розмірі 150 євро щомісяця буде виплачений в жовтні, листопаді та грудні. Віце-канцлер Вернер Коглер оголосив про фінансову допомогу.

В Австрії 413 000 чоловік в даний час є безробітними через коронавірусну кризу. І після того, як у вересні віце-канцлер Вернер Коглер вже пообіцяв, що одноразовий бонус у розмірі 450 євро для безробітних не залишиться єдиною мірою, 20 листопада він оголосив вже про нову виплати.

«Для безробітних у нас є новина про те, що ми будемо працювати над продовженням діючого регулювання. А саме над збільшенням допомоги з безробіття. Ми погодили це з нашим партнером і здійснимо задумане в цьому році », – сказав Коглер.

Зокрема, це означає, що в період з жовтня по грудень 2020 року безробітними буде виплачуватися 150 євро в місяць. Тобто ще 450 євро в загальній сумі до кінця року. Такий бонус уже виплачувався влітку – для тих, хто був безробітним не менше 60 днів в період з травня по серпень 2020 року.

«Це в цілому 900 євро для тих, хто страждав так довго. І я думаю, що це дуже, дуже значне зростання, і такого ніколи не було раніше, але опозиція все одно продовжує обурюватися », – сказав віце-канцлер.

Новина викликала тривогу в Службі ринку праці (AMS). Справа в тому, що поки у неї немає тексту закону та інформації про набуття чинності.

«Починаючи з завтрашнього дня, сотні людей будуть дзвонити нам в AMS. А з огляду на поточну телефонну навантаження, це, звичайно, буде найбільша проблема », – попередив державний менеджер AMS Styria Карл-Хайнц

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України