фінансова допомога

Безробітні Австрії отримають ще 450 євро до кінця року

Бонус для безробітних в розмірі 150 євро щомісяця буде виплачений в жовтні, листопаді та грудні. Віце-канцлер Вернер Коглер оголосив про фінансову допомогу.

В Австрії 413 000 чоловік в даний час є безробітними через коронавірусну кризу. І після того, як у вересні віце-канцлер Вернер Коглер вже пообіцяв, що одноразовий бонус у розмірі 450 євро для безробітних не залишиться єдиною мірою, 20 листопада він оголосив вже про нову виплати.

«Для безробітних у нас є новина про те, що ми будемо працювати над продовженням діючого регулювання. А саме над збільшенням допомоги з безробіття. Ми погодили це з нашим партнером і здійснимо задумане в цьому році », – сказав Коглер.

Зокрема, це означає, що в період з жовтня по грудень 2020 року безробітними буде виплачуватися 150 євро в місяць. Тобто ще 450 євро в загальній сумі до кінця року. Такий бонус уже виплачувався влітку – для тих, хто був безробітним не менше 60 днів в період з травня по серпень 2020 року.

«Це в цілому 900 євро для тих, хто страждав так довго. І я думаю, що це дуже, дуже значне зростання, і такого ніколи не було раніше, але опозиція все одно продовжує обурюватися », – сказав віце-канцлер.

Новина викликала тривогу в Службі ринку праці (AMS). Справа в тому, що поки у неї немає тексту закону та інформації про набуття чинності.

«Починаючи з завтрашнього дня, сотні людей будуть дзвонити нам в AMS. А з огляду на поточну телефонну навантаження, це, звичайно, буде найбільша проблема », – попередив державний менеджер AMS Styria Карл-Хайнц

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh