Здоров'я

Безпліддя – тема, що є важливою, як для чоловіків так і для жінок

Проблемою багатьох сімейних пар стало безпліддя, що в умовах сучасності є досить болючою темою. Багато сімей прагне отримати маленьке щастя, що приносить у дім немовля. Тому багато пар репродуктивного віку стараються отримати професійну допомогу в лікуванні безпліддя. По статистиці майже кожна п’ята пара страдає від безпліддя, і з кожним новим роком їх кількість зростає.

Якщо ви спостерігаєте, що спроби завагітніти не є результативними, вам неодмінно потрібно звернутися за допомогою до лікаря-репродуктолога. Саме він допоможе визначити причину, по якій ви не можете завагітніти, та надасть професійну допомогу у вирішенні даної проблеми. Медичний центр «Мати та дитина» https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/lechenie-besplodiya/, допомагає провести ефективне лікування, що надасть шанс отримати довгоочікуване немовля.

Причини безпліддя?

Досить багато пар стикаються з проблемою нездатності зачати дитину. Причини проблеми можуть бути в жінки, або у чоловіка, а інколи кожен із представників пари має проблеми із здоров’ям. Серед причин пов’язаних із неможливістю зачати дитину є 22 проблеми в матері та 18 причин з здоров’ям у батька.

Лікарі відмічають, що проблемами в жінки можуть служити:

  • вік. Чим старша жінка, тим важче їй завагітніти;
  • аборт. Не коректне втручання або часті аборти можуть призвести до безпліддя в жінки;
  • цукровий діабет;
  • ожиріння. Інколи для того щоб народити дитину,лікарі своїм пацієнтам рекомендують схуднути та дотримуватися дієти;
  • проблеми з матковими трубами. Їх непрохідність, може стати причиною, по якій жінка не може завагітніти;

В чоловіків проблемою може служити:

  • порушення пов’язані із гормональними та генетичними проблемами;
  • непрохідність сім’явиносного потоку;
  • хронічні захворювання, що передаються статевим шляхом.

Проблеми з безпліддям можуть виникнути як у жінки так і в чоловіка, тому є доречним вчасне звернення до професіоналів, які зможуть надати професійні рекомендації, та допомогти у вирішенні проблеми. Не потрібно встидатися, або боятися говорити про цю проблему, потрібно діяти. Чим швидше буде надана повноцінна допомога, тим більше шансів отримати омріяне немовля.

Для того, щоб ознайомитися з послугами клініки «Мама та дитина» потрібно просто перейти на сайт mdclinics.com.ua, саме тут вся доступна інформація по вашому питанню.

Безпліддя можна вилікувати, якщо діяти вчасно та заручитися допомогою професіоналів. Клініка «Мама та дитина» – це шанс почути мріяні слова «мама» та «тато». Незважаючи на складність випадку, ми надамо найкраще лікування, та допоможемо подолати всі труднощі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України