Подорожі

Безкоштовний Париж: всі способи заощадити

Міцно влаштувавшись в мріях мандрівників, Париж отримав нероздільне право диктувати власні умови для гостей, в тому числі і цінові. Сьогодні ті, хто відправляються в столицю Франції, повинні гарненько підготувати себе до того, щоб побачити Париж і не вмерти від паризьких цін.

Без знання деяких хитрощів бажання ознайомитися з найвидатнішими творами мистецтва в найпопулярніших французьких музеях може вилитися для вас у копієчку. Вхід у такі з них, як Лувр або Д’орсе в середньому обійдеться в €15 євро для дорослого, і для тих, хто запланував музейний тур, таких квитків може набратися на пристойну суму.

Однак тут є і хороші новини: правильно підібравши день, практично будь-паризький музей можна відвідати безкоштовно. Таким чарівним днем тут є кожна перша неділя місяця. Не варто забувати і про знаменитої Ночі музеїв, коли більшість європейських музеїв відкриває свої двері для усіх відвідувачів — у Франції ця подія зазвичай проводитися в явились в місті у.

Крім того, в Парижі існує чимало дуже цікавих (хоч, може, і не настільки розкручених, як Лувр) музеїв та інсталяцій, які є безкоштовними на постійній основі. До таких можна віднести, наприклад, Музей історії Парижа (Карнавалі), музей сучасного мистецтва, будинки-музеї Бальзака і Гюго.

Проводитися в Парижі і цілий ряд яскравих захоплюючих подій, стати свідками або учасниками яких можна абсолютно безкоштовно. Так, для цікавляться світовою модою, чудовим варіантом може бути відвідування щорічних модних показів. Проводяться вони раз у тиждень (у п’ятницю) з кінця весни і практично до кінця літа (точні дати для конкретного року уточнюйте) в приміщенні Галереї Лафайєт. Якщо ви бажаєте зайняти одне з місць прямо біля сцени, то це також не потребує додаткових вкладень — досить просто заздалегідь зареєструватися за телефоном.

Та й в принципі, плануючи поїздку в Париж на теплу пору року, ви практично відразу ж разом з квитком купуєте гарантію на веселе проведення часу. Коли погода дозволяє, все місто перетворюється на масштабну майданчик для самих різноманітних культурних подій і фестивалів, всі або майже всі з яких є вільними для відвідування.

Серед найбільш відомих — День взяття Бастилії, Літній фестиваль мистецтв, Джазовий фестиваль у парку Флораль. Приємний сюрприз чекає і тих, хто, навпаки, вибере зиму для візиту до Париж — всі відкриті ковзанки міста не тільки надзвичайно мальовничі, але і абсолютно безкоштовні.

Також для тих, хто на достатньому рівні володіє іноземними мовами, в наш час передбачена опція обзавестися власним безкоштовним гідом. Чимало творчої молоді Парижа з радістю проводити для приїжджих стандартні оглядові чи тематичні екскурсії по місту. Від них же ви дізнаєтеся про деякі хитрощі, що дозволяють тут заощадити, або про місця, де можна розважитися без великих витрат — наприклад, у парку Tino Rossi ві абсолютно безкоштовно можете взяти пару уроків латиноамериканського танцю.

Існує і кілька дрібних, але приємних можливостей в Парижі. Наприклад, економія на купівлю води: та, що тече з французьких кранів, неймовірно чиста і є придатною для пиття.

Також воду можна сміливо пробувати в одному з численних вуличних фонтанчиків для пиття, а в будь-якому кафе чи ресторані вам подадуть абсолютно безкоштовно, варто лише попросити.

Самий знаменитий фонтан з питною водою, він же один із символів Парижа, — це Фонтанчик Уоллеса, що знаходиться на площі Сен-Сюльпіс в 6-му окрузі Парижа.

Є ще кілька місць, які, хоч і дещо програють Ейфелевої вежі або Лувру за привабливістю для туристів, все ж можуть здатися цікавими і при цьому не вимагають ніяких фінансових вкладень.

Так, в якості альтернативи платним оглядових майданчиків досвідчені мандрівники називають високі щаблі базиліки Сакре Кер. Щоб без проблем її відшукати, радимо обзавестися картою місцевості. Безкоштовно взяти таку можна в Центральному туристичному офісі, а схему міського метро вам на прохання вручати в касі метрополітену.

Крім того, в Парижі досить поширені вільні точки доступу до інтернету: навіть якщо ви не в закладі, є ймовірність, що поруч виявиться установа, роздається Wi-Fi. Натискайте на що з’єднання явився WI-FI ORANGE, пройдіть швидку реєстрацію та користуйтеся скільки душі завгодно.

Також добре влаштована тут мережу безкоштовних общественних туалетів. Особливо багато таких «розумних кабінок» як раз там, де вони найпотрібніші — в околицях ключових міських визначних пам’яток.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України