Без суду і слідства: в Росії правовласники хочуть отримати більше повноважень караючих

І їм мало видалення окремого контенту або посилань, тепер вони хочуть внести поправки, що дозволяють до суду «косити» домени прямо з пошукової видачі.

За ініціативою ряду великих російських медіахолдингів, серед яких були відзначені «Перший канал», «Національна медіа група», ВГТРК і «Газпром-медіа», заступник керівника Роскомнадзора Вадиму Суботіну було направлено листа, в якому чітко позначалася бажання правовласників отримати більше повноважень над врегулюванням питання з піратським контентом, в тому числі і караючих.

Так, головним думкою звернення стала недостатність заходів видалення посилань або контенту, що порушують авторські права, і було висунуто пропозицію про внесення нових антипіратських поправок в меморандум 2018 року. В ідеалі це повинно дозволити їм видаляти сайти, що містять більше десяти посилань на піратський контент (софт, музика, відео), з пошукової видачі практично без суду і слідства, так як одиничне видалення посилань малоефективно, а сайти завжди встигнуть продублювати нові.

І все ж на даному етапі законодавство передбачає блокування виключно тієї сторінки ресурсу, на якій розміщений піратський контент або посилання на нього. В «Яндексі» і Роскомнагляд до таких альтернатив ставляться з обережністю, так як на думку перших ідея блокування сайтів далека від досконалості, а другі не хочуть, щоб правовласники стали із цим зловживати.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh