Авторські статтіЗдоров'я

10 вправ, які допоможуть збільшити губи без пластики

Повні чуттєві губи зараз в тренді, так як їх завжди вважалися гарними. Зробити їх більш спокусливими допоможе проста гімнастика.

Якщо хочеш надати своїм губам об’єм, не поспішай звертатися за допомогою до пластичних хірургів. Досить щодня виконувати комплекс простих вправ, і вже через місяць помітиш результат.

Без пластики! 10 упражнений, которые помогут увеличить губы

Рибка

Витягуємо губи в довгу трубочку, потім намагаємося відкрити рот. Губи при цьому не можна розмикати. Якщо робити вправу перед дзеркалом, ще і настрій піднімається – викапана рибка! Повторити 10-12 разів.

Посмішка до вух

Для початку розслаб губи, потім міцно стули їх між собою, а далі просто посміхайся! Головне – максимально витягай куточки губ, ніби хочеш дістати до вуха. При необхідності можна допомагати собі пальцями рук. Потім повернися у вихідне положення і повторіть знову. І так до 10 разів.

Де моя помада?

Ця вправи допоможе надати губам насичений колір. Стули губи і уяви, що хочеш їх нафарбувати. Тільки замість помади в твоєму розпорядженні – пальці рук. Робити це можна з невеликим зусиллям, щоб активізувати приплив крові до губ. Повторювати 15-20 разів.

Буква «О»

Витягуємо губи в трубочку і спробуємо намалювати в повітрі букву «О». Акуратно малюємо всю окружність! 10 разів за годинниковою стрілкою і потім стільки ж – проти годинникової.

Без пластики! 10 упражнений, которые помогут увеличить губы

Нескінченність

Це вправи трохи схоже на попереднє. Так само витягуємо губи в трубочку, але на цей раз малюємо в повітрі знак нескінченності. 10 разів за годинниковою стрілкою і 10 – проти годинникової.

Алфавіт

Тепер трохи розімніть і нижню щелепу. Для цього нам потрібно з’єднання єднати два голосних звуку, А й Про, в один протяжний звук «АТ». Далі все просто – підставляємо цю пару до кожної приголосної букви алфавіту по порядку: Б, В, Г, Д… Таким чином, у нас вийде БАО, ВАО, ДАТ… При цьому всякий раз, коли рот відкривається, треба підносити до нього стиснутий кулак правої руки, ніби намагаючись вмістити його між зубами. Тоді рот буде відкриватися максимально широко, а м’яка м’язи обличчя і вилиці – прагнути до потрібної форми.

Ві – Фі

По черзі вимовляй ці склади, роблячи максимальний акцент на губи. На складі «Ві» активно працює верхня губа, на «Фі» – нижня! Повторюємо по 20 разів.

Уколи монтується

Додати вираженість щоки і обсяг губ допоможуть уколи монтується зсередини. Губи зімкнуті, зуби розімкнуті. Самі уколи намагайся зробити максимально різкими. Для початку достатня 10-15 разів, так як з незвички мову швидко втомиться. Потім темп і кількість уколів можна збільшувати.

Тонка пластина

Затискаємо тонку пластину/листок паперу/картону між губами. Тримаємо із зусиллям в такому стані до 30 секунд. Таким чином, до речі, зміниться не тільки обсяг губ, але і колір стане більш насиченим.

Кулька, що здувається

Щільно стули губи і постарайся надути щоки, ніби ти – повітряна кулька. Тепер на кілька секунд затримай подих. Потім уяви, що кулька дуже плавно здувається, і повільно випускай повітря зі звуком «П-П-П». Виконувати цю вправу рекомендується 15-20 разів.

Без пластики! 10 упражнений, которые помогут увеличить губы

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України