Війна рф проти України

“Без чужої крові на руках”: у РФ солдат покінчив з життям, щоб не воювати в Україні

У Росії вчинив суїцид солжат із Печорів. 20-річний Сергій Гридін у передсмертній записці розповів, що його планували відправити на війну до України. А після його відмови хлопець зазнав знущань сержанта та офіцерів.

Як пише російський Telegram-канал “Мобілізація. Новини. Що робити?”, 10 лютого Сергія знайшли повішеним на ремені, який він зачепив за металеві сходи водонапірної вежі. За нього була передсмертна записка, в якій він написав:

“Я не хочу підкорятися людям, які не вселяють нічого, крім страху і огиди. Зламати мене вам не вдалося і вже не вдасться… Я вирішив померти тут, на рідній землі, без чужої крові на руках”.

Побратими Гридіна встигли сфотографувати записку, перш ніж командири її відібрали. Пізніше виявилося, що у матеріалах перевірки записка відсутня.

 "Без чужой крови на руках": в РФ срочник повесился, чтобы не воевать в Украине. ФОТО

Перед самогубством хлопець написав, що його “вписали у ротацію на Україну”, звідки живим із його роти ще ніхто не повертався. Воювати хлопець не хотів, за словами товаришів по службі, він був дуже миролюбним.

Відомо, що Гридін був родом із міста Печора у Комі, служив у другій понтонній роті військової частини №11361, яка дислокується у селищі Нахабіне у Красногірському районі Підмосков’я.

“Після нового року він нам телефонував і казав, що його хочуть відправити в Україну. Але потім він вдав, що це був жарт. І як зараз ми зрозуміли, це, можливо, був не жарт”, – розповіла сестра Гридіна.

 "Без чужой крови на руках": в РФ срочник повесился, чтобы не воевать в Украине. ФОТО

У записці солдат зазначив, що попросив командира залишити його в частині, після чого той разом із сержантами почали з нього знущатися.

“Описувати ці знущання, які чинили наді мною ці тварини, я не хочу і не буду, але жити з цим не можу”, – написав Гридін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України