Новини

Без блекауту. Як українці переходять на автономні системи електроживлення

В попередній осінньо-зимовий період Українці максимально рятувалися портативними зарядними станціями, серед яких найбільшою довірою користувалися рішення EcoFlow. Цього сезону просто «резервного живлення» замало і користувачі почали активно встановлювати стаціонарні системи живлення.

Одним із таких рішень стала система енергонезалежності EcoFlow Power Kit ємністю від 2 до 15 кВт*год. Як повідомляють в офісі Robotics Distribution, ексклюзивного дистриб`ютора EcoFlow в Україні, станом на зараз інтегровано понад 150 одиниць обладнання. І серед клієнтів такі бізнеси як “Хенкель Україна”.

“Впродовж крайніх чотирьох місяців ми забезпечуємо наші потреби в електроенергії завдяки системі EcoFlow Power Kit. Встановили комплект з 2-ма акумуляторами загальною ємністю 10 кВт*год та 4-ма сонячними панелями потужністю по 400 Вт кожна. Цієї системи достатньо, щоб живити освітлення будинку, систему охорони, інтернет, підтримувати постійну роботу бойлера, трьох холодильників, мікрохвильової печі, чайника, гаджетів впродовж доби”, — ділиться користувач з Києва.

Power Kit включає в себе LFP-акумулятори, центральний хаб підключення, консоль управління та розподільчу панель змінного/постійного струму. Зазвичай Power Kit інтегрується як система повного циклу разом із сонячними панелями, гарантуючи до 50% генерації необхідної енергії взимку та 100% влітку.

“Приємний факт для власників систем: можливість встановлення подвійного лічильника, який дозволить надлишкову електроенергію продавати у централізовану мережу. Закон про Net Billing вже прийнятий і має запрацювати десь за півроку. Якщо ж говорити про можливості власників квартир, до з іншим рішенням EcoFlow PoweSream клієнти можуть напряму живити квартиру електроенергію від сонячних панелей (без накопичувачів) чи в світлий час доби продавати її в центральну мережу”, — ділиться Сергій Сілін, бренд-менеджер EcoFlow.

EcoFlow Power Kit – перша інтегрована система енергозабезпечення типу “plug and play”, спеціально розроблена для надання енергетичної автономності будинкам і трейлерам в Україні та всесвітньому сплеску попиту на модульне житло. Ця система дозволяє користувачам обирати локацію і уникнути довгих процесів погоджень та прокладання ліній електропередач.

“З 2022 року Україна має авторизований сервісний центр EcoFlow. В поточному сезоні сформували команду сертифікованих інсталяторів стаціонарних систем енергонезалежності. Треба розуміти, що гарантійний термін для Power Kit  5 років, який поширюється і на акумулятори, і на хаб, практично на все, крім кабелів. Весь цей час і після ми маємо бути поруч з клієнтом. Тому професійний сервіс — на першому місці”, — Валерій Яковенко, співзасновник Robotics Distribution.

Наразі EcoFlow анонсує вихід на ринок України новинки трифазної системи енергонезалежності PowerOcean. Презентація якої відбудеться вже 18 жовтня  в рамках EcoFlow Energy Day 2023 (Київ).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України