Бесараб: Росія знищує всіх українських політиків. Вони роблять тут випалену землю недовіри усіх до всіх

Недавно говорили про це в ефірі у Віталія Портнікова.

Згадав про це, бо днями дробильна машина кремлівської пропаганди моментально включилася, тільки-но Яценюк на ток-шоу Шустера розповів новому прем‘єру про ключові пріоритети урядової політики. «Страна» так і написала, що матеріал про Яценюка вони пишуть, бо він почав з‘являтися в ефірах. До речі, Кремль постійно запускає фейки і негатив проти нього, щоб не дати відновитися після кампанії з його мінусування 2014-2016.

З початком війни стартувала масована дискредитаційна кампанія проти всього політичного класу України. Москва прицільно б‘є саме по тих, хто завадив реалізації ворожих намірів у 2014-2015: майданівці, активісти, добровольці, волонтери, тодішні урядовці і політики.

Спочатку «з‘їли» прем’єра Яценюка, потім прийшла черга Порошенка. Кремлівці сильно топили за Зеленського, а тепер їхня медіа-машина множить на нуль і його. Він ніяк не збагне, що його втягли в переговори про «мир», але Москва навмисно підвищує градус конфронтації на Донбасі. Зеленського розтягують у шпагаті, щоб знищити його рейтинг. Те саме було і з його попередником. Росіянам в Україні не потрібно нікого з високим рівнем підтримки. Ну хіба що Медведчука.

Для всіх опозиційних політиків кремлівсько-медведчуківський медіахолдинг давно створив майданчики для вульгарних боїв без правил, щоб вони знищували владу і одне одного. Це працює роками. Від цих півнячих боїв ніхто з українських політиків не виграв, але поки програЄ Україна.

Всі українські політики й не помітили, як нещадно убиваючи своїх опонентів, руйнують довіру до себе і держави. Кремлівські специ з інформаційно-психологічних спецоперацій лише надають ринг і вдало модерують процес.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh