Авторські статті

Бесараб: Росія знищує всіх українських політиків. Вони роблять тут випалену землю недовіри усіх до всіх

Недавно говорили про це в ефірі у Віталія Портнікова.

Згадав про це, бо днями дробильна машина кремлівської пропаганди моментально включилася, тільки-но Яценюк на ток-шоу Шустера розповів новому прем‘єру про ключові пріоритети урядової політики. «Страна» так і написала, що матеріал про Яценюка вони пишуть, бо він почав з‘являтися в ефірах. До речі, Кремль постійно запускає фейки і негатив проти нього, щоб не дати відновитися після кампанії з його мінусування 2014-2016.

З початком війни стартувала масована дискредитаційна кампанія проти всього політичного класу України. Москва прицільно б‘є саме по тих, хто завадив реалізації ворожих намірів у 2014-2015: майданівці, активісти, добровольці, волонтери, тодішні урядовці і політики.

Спочатку «з‘їли» прем’єра Яценюка, потім прийшла черга Порошенка. Кремлівці сильно топили за Зеленського, а тепер їхня медіа-машина множить на нуль і його. Він ніяк не збагне, що його втягли в переговори про «мир», але Москва навмисно підвищує градус конфронтації на Донбасі. Зеленського розтягують у шпагаті, щоб знищити його рейтинг. Те саме було і з його попередником. Росіянам в Україні не потрібно нікого з високим рівнем підтримки. Ну хіба що Медведчука.

Для всіх опозиційних політиків кремлівсько-медведчуківський медіахолдинг давно створив майданчики для вульгарних боїв без правил, щоб вони знищували владу і одне одного. Це працює роками. Від цих півнячих боїв ніхто з українських політиків не виграв, але поки програЄ Україна.

Всі українські політики й не помітили, як нещадно убиваючи своїх опонентів, руйнують довіру до себе і держави. Кремлівські специ з інформаційно-психологічних спецоперацій лише надають ринг і вдало модерують процес.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.