Авторські статті

“Беркут” влаштував у Києві криваву різанину

Увечері 18 лютого 2014 року, виступаючи зі сцени Майдану, лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок повідомив про ситуацію, що склалася в центрі столиці, зокрема в урядовому кварталі. Говорячи про ранкові мирні наміри активістів Майдану, очільник “Свободи” наголосив: “Народ їм не перемогти, бо ми єдині. Ми, українці, – на своїй, Богом даній землі! “Регіони” – то бандити, які готові знищити Україну і дати суцільний контроль над нею Москві.

“Сьогодні ми мирно рушили з Майдану до Верховної Ради України, аби закликати “регіоналів” ухвалити конституційні зміни, що почнуть реальні реформи. Натомість вони відмовилися реєструвати постанову трьох лідерів опозиційних фракцій про повернення до Конституції 2004 року.

“Беркутівці”, ці криваві слуги режиму, першими спровокували сутичку, кинувши гранату під ноги мирним протестувальникам. Силовики засіли на дахах будинків і звідти кидали вибухівку на голови цивільних людей. Від того найбільше постраждали жінки, які прийшли мирно вимагати достойного майбутнього, бо вони не могли швидко тікати від вибухів. Жахливо бачити дії силовиків до наших співгромадян, коли вони влаштували бійню простих українців – людей закидали камінням, били кийками, стріляли впритул. І все це – на догоду своїм московським хазяям”, – заявив лідер націоналістів.

Олег Тягнибок також повідомив, що депутатам-свободівцям вдалося вивести близько 70 закривавлених людей з Маріїнського парку. Там побитих “Беркутом” громадян добивали “тітушки”. Отця Михайла Демида і багатьох медиків, які допомагали витягувати поранених, добивали молодики в спортивному одязі. Увесь урядовий квартал закривавлений, місцями під деревами лежать бездиханні тіла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України