Авторські статті

Березовець: Вчорашній день може увійти в історію України, якби не одне «але»

Березовец: Вчерашний день может войти в историю Украины, если бы не одно «но»

Вчорашній звіт Генпрокурора Юрія Луценка в парламенті збігся з наймасштабнішою спільною операцією Нацполиции і ГПУ щодо припинення корупційних схем чиновників колишнього відомства Олександра Клименка.

Цей день має всі шанси залишити після себе добру пам’ять, враховуючи злагодженість роботи силовиків, якщо б не одне «але» – робота суддів.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише відомий український політолог Тарас Березовець.

За його словами, Печерський суд – далеко не перший раз приймає вельми спірні, м яко кажучи, рішення, особливо щодо чиновників з оточення Віктора Януковича. Що саме по собі збігом вже не є і, якщо проблема з суддями не буде вирішена, будь-які масштабні операції проти корупціонерів будуть просто позбавлені сенсу. «Ну не можна відпускати підозрюваного, у якого знайшли 3,8 млн в кеші, за заставу в 600 тис. доларів», – написав політолог.

Він додає, що, незважаючи на це, слід зазначити, що злагодженість роботи прокурорів і поліції дійсно здивувала.

Коментуючи звіт Генпрокурора, Тарас Березовець відзначає, що Юрій Луценко, незважаючи на відсутність у нього юридичної освіти, вчора визнав сам, що за рік продемонстрував хорошу динаміку в управлінні таким монстром, як ГПУ. На думку експерта, відчувалося, що Луценко довго і ретельно готувався до зустрічі з парламентом, бо мав відповіді на непрості питання.

«Луценко не ідеальний, але на контрасті зі своїми попередниками, він виглядає мотивованим і зарядженим на результат. За що йому велика подяка, так за ті, що перші вирішив довести до логічного завершення справу про держзраду Віктора Януковича і за те, що зміг повернути до держбюджету 1,5 млрд доларів так званих «грошей Януковича», – резюмував Тарас Березовець.

Тарас Березовець

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України