Авторські статті

Березовець про вбивство Бабченко: на його місці міг опинитися будь-який інший росіянин

Вбивство російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченко могло бути скоєно навздогін завершився фіналу Ліги Чемпіонів у Києві. Спецслужб України мали достовірну інформацію про підготовлюваний теракт в столиці, які розробляла російська розвідка. В силу готовності СБУ і Нацполиції або в результаті форс-мажору здійснити задумане російським спецслужбам не вдалося. Про це у своєму блозі пише український телеведучий, політтехнолог Тарас Березовець.

Він зазначає, що, по всій видимості, Аркадій Бабченко міг стати жертвою випадкового вибору з середовища російської еміграції в Україні, так як вибір мети повинен був відповідати декільком вимогам: бути публічним і чітко асоціюватися з антипутінської опозицією. Тобто, на його місці міг опинитися будь-який інший росіянин, що відповідає перерахованим вище критеріям. Ніяких особливих причин вбивати Бабченко не було. Він був популярними блогером, талановито писав і розповідав правду про війну на Донбасі і анексію Криму, але в самій Росії він не був такий відомий, як за її межами.

Тарас Березовець припускає, найімовірніше, він був обраний в силу обставин часу і необхідності виконати замовлення в стислі терміни. Зайве говорити, що вбивство Бабченко – це класичний теракт. Його мета – посіяти паніку в суспільстві, показати нездатність українських спецслужб запобігти подібні теракти, викликати недовіру до власної країни. Українське суспільство зазнає чергового хворобливого випробуванню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.