Авторські статті

Береза: повністю підтримую рішення президента Зеленського передати весь його кортеж на потреби медиків

Нардеп 8-го скликання Верховної Ради, блогер і громадський активіст Борислав Береза у своєму блозі пише про те, що він повністю підтримує вольове рішення глави української держави Володимира Зеленського – відмовитися від свого президентського кортежу і передати всі ці елітні автомобілі медикам, яким зараз набагато важливіше оперативно пересуватися по країні, ніж президента.

За словами Берези, також він позитивно оцінює новину про те, що за прикладом президента пішов глава його канцелярії Андрій Єрмак і передавши свій недавно куплений «Мерс» на потреби медиків, а саме тепер елітний автомобіль використовується для підвезення лікарів по Києву. Але найбільше, за словами Берези, його надихнуло те, що Офіс президента передає 1 мільярд гривень, який виділено з держбюджету на його утримання, для Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. Вчені вже на фінальній стадії розробки тест-систем для коронавіруса і ці гроші дуже і дуже будуть потрібні.

Борислав Береза пише, його також приємно здивувало, що нардепи з монобільшості вирішили повторити подвиг нардепів 8-го скликання ВР у розпал російської агресії, і відмовилися від підвищених зарплат на користь фонду боротьби з коронавірусом.

Нардеп наголошує, це приємні новини, але, на жаль, вони виникають тільки в його особистій уяві. Насправді всім же відомо, що ні на що подібне ніхто з вищезгаданих діячів не здатний.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України