Береза: а як наповнився ваш холодильник і як виросли ваші доходи після того, як з депутатів зняли недоторканність?

Нардеп 8-го скликання, блогер Борислав Береза у своєму блозі пише про те, що вже пройшло достатня годині для того, щоб українцям усвідомити, що саме їм дало зняття депутатської недоторканності, який вони чекали всі ці роки і нарешті дочекалися, «слуги народу» влаштували своїм виборцям щастя.

Береза зазначає, цікаво тепер почути від самих українців, чи знають вони, скільки підозр корупціонерам у Раді вже вручено або може похвалитися, що від зняття недоторканості у них тепер полиці ломляться в холодильниках? Чомусь є відчуття, що народ нічого не чув про вручення підозри корупціонерів і олігархів, як нічого не чув про ті, щоб ціни в магазинах стали на порядок нижче, і тепер можна холодильник набивати до відмови.

Нардеп зазначає, зате після зміни депутатської недоторканості припинило існувати монобільшість. Тепер його немає в Раді, тому що тепер ми бачимо практично синхронне голосування в парламенті «Слуги народу» і «ОПЗЖ». Що другі, що перші активно підтримують ініціативи Банкової, адже після зняття недоторканості кому охота загриміти за ґрати?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh