Авторські статті

Береза: а як наповнився ваш холодильник і як виросли ваші доходи після того, як з депутатів зняли недоторканність?

Нардеп 8-го скликання, блогер Борислав Береза у своєму блозі пише про те, що вже пройшло достатня годині для того, щоб українцям усвідомити, що саме їм дало зняття депутатської недоторканності, який вони чекали всі ці роки і нарешті дочекалися, «слуги народу» влаштували своїм виборцям щастя.

Береза зазначає, цікаво тепер почути від самих українців, чи знають вони, скільки підозр корупціонерам у Раді вже вручено або може похвалитися, що від зняття недоторканості у них тепер полиці ломляться в холодильниках? Чомусь є відчуття, що народ нічого не чув про вручення підозри корупціонерів і олігархів, як нічого не чув про ті, щоб ціни в магазинах стали на порядок нижче, і тепер можна холодильник набивати до відмови.

Нардеп зазначає, зате після зміни депутатської недоторканості припинило існувати монобільшість. Тепер його немає в Раді, тому що тепер ми бачимо практично синхронне голосування в парламенті «Слуги народу» і «ОПЗЖ». Що другі, що перші активно підтримують ініціативи Банкової, адже після зняття недоторканості кому охота загриміти за ґрати?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України