Новини з Австрії

В Австрії біля кордону з Угорщиною зупинено мінівен з 37 біженцями з вагітними жінками та дітьми

Жінки, діти, чоловіки та навіть вагітна жінка перебували у закритому фургоні, який було зупинено на прикордонному переході біля Клінгенбаху в неділю вдень. Біженці були виснажені, і про деяких довелося подбати про Червоний Хрест.

На такого не очікували навіть досвідчені прикордонники. Коли близько 12.30 у неділю вони зупинили невеликий мінівен з угорськими номерами на прикордонному переході біля Клінгенбаха, водій відразу ж зізнався, що щастить біженцям.

Поліцейські негайно підійшли до задньої частини автомобіля та відчинили вантажні двері. Коли двері відчинили, деякі сирійці та турки навіть випали з машини через тісноту. Серед них були не тільки жінки та чоловіки, але також одинадцять дітей та вагітна жінка. Загалом у невеликому кузові тіснилося 37 людей. Вони були виснажені. Деякі з них скаржилися на проблеми з диханням, і їм надали допомогу співробітники Червоного Хреста. Вагітну жінку та її чоловіка доправили до лікарні.

На руках у контрабандиста, 30-річного афганця, клацнули наручники.

“На щастя, обійшлося без серйозних травм”, – заявили офіційні особи після арешту.

Цей випадок також свідчить про жорстокість нелюдського злочину, пов’язаного з контрабандою. У поліції розповіли про посилення заходів щодо боротьби з цією організованою злочинністю. Цього року у Бургенланді вже було заарештовано 210 підозрюваних у перевезенні нелегальних мігрантів.

МВС вкотре вказує на ефективність вжитих заходів. До них відносяться пріоритетні дії, у тому числі з Угорщиною (ключове слово «Операція FOX»), посилення місцевих сил у гарячих точках Нойзідль-ам-Зеї та Оберпуллендорф.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України