Бенедикт XVI пожертвував 35 тисяч євро на проекти для Африки

Папа-емерит Бенедикт XVI в приватних апартаментах Ватикану прийняв делегацію Папської Місійної служби MISSIO Мюнхена під керівництвом Вольфганга Хубера.

Бенедикт XVI  із задоволенням висловився щодо праці католицької служби допомоги і пожертвував 35 тисяч євро для двох проектів у галузі освіти в Уґанді і Буркіна-Фасо.
“Підготовка катехитів, особливо в Африці, є для Церкви необхідним для життя завданням”, – сказав Бенедикт XVI, кард. Йозеф Ратцінґер, коли він був архієпископом Мюнхена і Фрайзінга,  то також служив в якості голови MISSIO-Мюнхен.

Завдяки дару папи-емерита, в Кампалі, столиці Уґанди, MISSIO зможе фінансувати освіту 150 єпархіальних священиків в Інституті Св. Августина, щоби вони змогли “дізнатися нові і важливі аспекти свого священичого служіння”. “Там ви знайдете цінне духовне оновлення і підтримку у мінливому суспільстві зі своїми проблемами”, – йдеться у заяві, поширеній за підсумками зустрічі. Крім того, в єпархії Вахігуя в дар Буркіна-Фасо папа допоможе у вихованні 27 молодих катехитів. Вони будуть працювати в невеликих християнських громадах в селах і супроводжувати віруючих в тих місцях, де бракує священиків.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh